Svatební šaty
Ústecký kraj
Ústí nad Labem

Svatební salon Felicita

 | 0x | Přidat hodnocení


IMG_0474.JPG IMG_0143.JPG

Svatba je výjimečná událost a každá nevěsta si přeje být ve svůj svatební den okouzlujícím a obdivovaným středem pozornosti. Výběr svatebních šatů právě proto bývá jedním z nejdůležitějších okamžiků během příprav na svatbu. Svěřte nám své představy o tom, jak by měly Vaše svatební šaty vypadat a uvidíte, že budete maximálně spokojená!
V našem svatebním salonu nabízíme k zapůjčení svatební šaty od osvědčených světových značek. Spolehnout se tak můžete na vysokou kvalitu materiálů, ze kterých jsou svatební šaty ušity i na jejich moderní střihy, které jsou navržené v souladu s aktuálními trendy. Kromě svatebních šatů Vám můžeme zapůjčit také různé doplňky ke svatebním šatům, šaty pro družičky i společenské šaty pro další významné události.
Klid a pohoda při zkoušení šatů je v našem salonu samozřejmostí. Naší prioritou je individuální přístup ke každé klientce a ve všem se Vám vždy snažíme vyjít maximálně vstříc.
Pokud se připravujete na svatbu anebo sháníte šaty pro důležitou společenskou akci, neváhejte a navštivte náš svatební salon Felicita, kde Vám mile rádi pomůžeme s výběrem :)


Dodavatel ještě nebyl hodnocen

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS