stpatrick.jpg fin_oprava_final_MG_1202_svetla_rozsvicena.jpg final_MG_1417b-retus-nohavice-titulka.jpg Promo_image.jpg enzoani.jpg lasposa.jpg pronovias.jpg IMG_6140.jpg IMG_6139.jpg IMG_6129.jpg IMG_6132.jpg IMG_6133.jpg IMG_6123.jpg IMG_6120.jpg

Svatka - vše pro svatby a společenské akce

Jsme značnový svatební salon. Vybírat u nás můžete ze světových značek Pronovias, St. Patrick, La Sposa, Enzoani, Blue a Beautiful nebo AIRE Barcelona by Rosa Clará.

Můžete si vybrat z šatů v salonu nebo Vám je objednáme u výrobce. Také šijeme šaty na zakázku.
Své vysněné svatební šaty můžete mít k zapůjčení, prvnímu použití nebo prodeji.

Krejčovská doúprava šatů na míru je v ceně. Děláme i náročné úpravy!

V našem salonu najdete pouze originály zakoupené přímo u výrobce.

Nabízíme také společenské šaty, obleky a všechny doplňky k půjčení i prodeji.

Přímo v salonu máme svatební stylistku, modistku, vlasovou stylistku, vizážistku a fotografku.

Svatební salon Svatka je tu pro Vás již od roku 1990.


5.0
Hodnoceno 5x

5 5x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


11.08.2017

Chtěla bych strašně moc poděkovat celému týmu Svatebního salonu SVATKA za přístup a ochotu, se kterou řešili naše přání a rozmary budoucí nevěsty. Bylo pro mě těžké vybrat si ty správné šaty, protože nabídka je v salonu velmi bohatá a krása střídá nádheru. Ač se vyskytly nějaké problémy u obleku ženicha, které nebyly na vině svatebního salonu nebo komplikace s jinými službami, vždy bylo připraveno řešení a případná kompenzace. Nesmím také opomenout, že jsem využila svatební balíček Nevěsta, který zahrnuje česání a líčení, včetně zkoušky. Účes i make-up byl naprosto dokonalý a přesně podle mých představ. Ještě jednou děkujeme, nemohli jsme si vybrat lépe


12.07.2017

Moc děkuji Svatebnímu salonu Svatka za půjčení vysněných svatebních šatů. Jelikož jsem malé a drobné postavy bála jsem se, jestli vůbec na sebe šaty seženu. Ve Svatce není nic nemožné. Šaty, do kterých jsem se zamilovala mi zkrátili a zúžili o několik desítek centimetrů přesně na moji postavu. Celý den jsem se cítila v šatech vyjímečně. Ještě jednou děkuji všem asistentkám a paní majitelce za trpělivost při přípravě mých šatů. Všem doporučuji!


29.06.2017

Ze salonu jsem mela pujcene svatebni saty, saty na prevleceni a saty pro druzicky. Vzhledem k tomu ze jsem drobna bylo pro me uz vybirani satu nocni murou, v tomto salonu mi vsak padly vsechny vyzkousene a okamzite jsem si vybrala. Obsluha byla velmi prijemna, pred svatbou jsem prijela hned na nekolik zkousek a veskere moje pripominky byly okamzite reseny az mi nakonec saty presne padly. Moc dekuji za to, ze jsem si ve svatebni den pripadala jako princezna :-) Vsichni se ptali odkud mam tak krasne saty... opravdu mohu jen doporucit.


18.06.2017

Děkuji za zapůjčení těch nejkrásnějších svatebních šatů. Všem nastávajícím nevěstám doporučuji navštívit salon Svatka, kromě nádherných šatů se zde setkáte s milým a ochotným personálem, který rád vyjde vstříc Vašim představám.
facebook KONTAKTUJTE NÁS