The Acoustic A-Team

 | 0x | Přidat hodnocení


002jpg.jpg 0005.jpg 0007.jpg 0002.jpg 0001jpg.jpg 2017-12jpg.jpg

Jsme dva kluci, kteří brázdí českou hudební scénu už víc než 15 let. Vystřídali jsme spoustu kapel a všechny možné žánry, abychom nakonec zjistili, že nás nejvíc baví hrát věci akusticky. Ne, že by to bylo jednodušší, ba naopak. Hrajeme si s aranžemi a baví nás věci kombinovat a propracovávat. Co nás nebaví je playback, a tak hrajeme a zpíváme vše živě. Máme akustickou kytaru, ak. baskytaru a dvoje hlasivky. Hrajeme známé světové pecky a moc rádi naši koncertní show rozjedeme i s Vámi!

Zvládneme Vám zahrát jak pár písniček (třeba na svatebním obřadu), tak několik hodin plných hitů. Hraní dělíme do jednoho, dvou či tří setů (po cca 45 min.). Pokud chcete po našem vystoupení rozjet další párty, rádi Vám doporučíme a klidně i zajistíme skvělého DJ (známe jich spoustu), který Vám padne svým žánrem do oka (a ucha).

Náš Repertoár je sestaven převážně z anglicky zpívaných hitů, které si celé publikum může zpívat s námi, houpat se do rytmu nebo jen tak poslouchat a vychutnávat si příjemnou atmosféru. Uslyšíte např. hity kapel 4 Non Blondes, Alt-J (∆), Avicii, Ben E. King, Bob Dylan, Chuck Berry, Daft Punk, Elvis Presley, Frank Sinatra, Green Day, Janis Joplin, John Denver, John Lennon, Leonard Cohen, Lou Reed, Oasis, Pink Floyd, R.E.M., The Beatles, The Rembrandts, U2, Village People, Wheatus a dalších.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS