Místo na svatbu a catering
Pardubický kraj
Skuteč
upalecku_profil_svatba_03jpg.jpg upalecku_profil_svatba_01jpg.jpg upalecku_profil_svatba_02jpg.jpg upalecku_profil_svatba_04jpg.jpg upalecku_profil_svatba_05jpg.jpg Svatební hostina a dekorace žlutá barva upalecku_profil_svatba_07jpg.jpg upalecku_profil_svatba_08jpg.jpg upalecku_profil_svatba_09jpg.jpg upalecku_profil_svatba_10jpg.jpg upalecku_profil_svatba_11jpg.jpg upalecku_profil_svatba_12png.PNG upalecku_profil_svatba_13jpg.jpg upalecku_profil_svatba_14jpg.jpg upalecku_profil_svatba_15jpg.jpg upalecku_profil_svatba_16jpg.jpg upalecku_profil_svatba_17jpg.jpg restaurace-upaleckujpg.jpg vinny-sklipekjpg.jpg zahradka-na-hlavnijpg.jpg pokojjpg.jpg zimnijpg.jpg pokoj-superior-426x282jpg.jpg restaurace-upaleckujpg.jpg zahradka-skutecjpg.jpg zahradka-na-hlavnijpg.jpg svatba-skutecjpg.jpg svatba-skutec-2jpg.jpg logo-palejpg.jpg

Vážení hosté,
rád bych Vám několika slovy představil společnost PALEČEK GROUP, s.r.o.
Historie našeho rodinného podniku se začala psát v roce 1994, kdy můj otec, spolu se svými společníky, zakoupil jeden z nejstarších domů ve Skutči. Kompletně rozsáhlý objekt přestavěli a vybudovali tak krásnou restauraci s penzionem. Podnik otevřeli koncem roku 2004 a otec ho vedl až do roku 2016. V tomto roce jsme se společně dohodli, že ho převezmu a nadále budu spravovat. Proběhly velké změny v interiéru, exteriéru i v celkové nabídce služeb a tak jsme se i přejmenovali na Restauraci a penzion U Palečků. V následujícím roce jsme si pronajali další objekty, které jsme během krátké doby uvedli do provozu. Nejdříve Hotel Hornička v Proseči, jehož historie sahá až do roku 1728 a ve stejném měsíci i Hotel Šustr, krásnou budovu na náměstí v Nasavrkách. Zatím posledním naším otevřeným provozem je Restaurace Družba ve Vysokém Mýtě, moderně zařízená restaurace s tankovým pivem.
I když každý z našich podniků má odlišnou atmosféru s různou nabídkou pokrmů i nápojů, spojuje je to hlavní. Rodinná atmosféra, vstřícný a ochotný personál a vysoká kvalita připravovaných jídel.
Budeme rádi, když Vás v některé z našich restaurací budeme moci přivítat.
Tomáš Paleček


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS