_MG_4374.jpg _MG_8849-Edit.JPG _MG_9039-Edit.JPGVeronika & The Band


Jazz, pop a swing! Styl, emoce a atmosféra!
I tak může vypadat váš velký den.

Máte rádi standardní tance jako je blues, foxtrot, jive, ale zároveň si chcete zatančit i na moderní hudbu, tak aby byla spokojená jak starší generace tak i ta mladší?
Máte rádi Franka Sinatru, Ellu Fitzgerald, Luise Armstronga, Jamieho Culluma, Norah Jones, Michaela Bubleho, 60. léta, rocknroll? Léty prověřené hity i moderní hudbu?
Právě takovou kombinaci Vám umí nabídnout kapela Veronika & The Band.

Veronika Moudrá (Suchánková) je zpěvačka pohybující se na pomezí popu, jazzu a swingu, její repertoár je tvořen hudbou od doby meziválečné po současnost, od jazzu a swingu k rokenrolu a současnému popu. V kapele ji doprovází zkušení profesionální hudebníci jako je Tadeáš Mesany na kontrabas, Tomáš Piala na bicí a Tanita Yanková na klavír.

Kapela míchá styly starší i nové, využívá mixu swingu, jazzu a moderních melodií. Vždyť co býval kdysi jazz a swing? Hudba, na kterou se tančilo až do rána.

Kapela má repertoár ke svatebnímu obřadu, odpolední hostině i večerní oslavě. Kapela se domluví v českém, anglickém i německém jazyce, má vlastní hudební aparaturu využitelnou do prostorů pro cca 100 lidí.


Dodavatel ještě nebyl hodnocen

SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS