Svatební fotograf a video
Jihomoravský kraj
Brno

VLADIMÍR KAŠTYL

 | 4x | Přidat hodnocení


Svatebni fotograf - fmaxstudio (2 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (1 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (4 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (5 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (3 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (6 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (7 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (9 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (8 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (10 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (11 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (12 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (14 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (15 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (16 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (19 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (20 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (18 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (21 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (22 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (23 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (24 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (26 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (27 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (28 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (29 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (30 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (31 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (32 of 33).jpg Svatebni fotograf - fmaxstudio (33 of 33).jpg

Jmenuji se Vladimír Kaštyl, jsem mezinárodně oceněný fotograf a svou první svatbu jsem fotografoval v roce 2010. To už ale bylo v době, kdy jsem se fotografování věnoval velmi aktivně několik let a zároveň studoval Univerzitu Westminster v Londýně. Na katedře Media, Arts and Design jsem docházel na tříletý prezenční obor Photographic Arts a studium jsem ukončil v roce 2011 titulem BcA.

Mimo to, že jsem vystudoval vysokou školu v oboru fotografie, jsem také členem prestižní mezinárodní organizace sdružující profesionální svatební fotografy; International Society of Professional Wedding Photographers (ISPWP).

Do dnešního dne jsem zachytil více než 90 svateb a vím, jak důležitý a jedinečný svatební den je a jak důležité je rozhodnutí vybrat si toho správného svatebního fotografa. Věřím, že překonám Vaše očekávání a vytvořím pro Vás fotografie, které s Vámi zůstanou po zbytek života a které Vám budou připomínat jedny z nejkrásnějších životních okamžiků.

Bude mi potěšením setkat se s vámi osobně, třeba u kávy!

Vladimír


5.0
Hodnoceno 4x

5 4x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


06.07.2018

"Moc ti Vláďo děkujeme za krásné fotografie. Jsi opravdový profesionál a umělec. Náš svatební den jsi dokázal zachytit do nejmenších detailů a přitom tě nebylo skoro vidět. Z tvých fotografií sálají emoce, atmosféra a každá vypráví svůj malý příběh. Je to až neskutečné. Ještě jednou ti děkujeme!!!!! Bára a Tom"


07.06.2018

"Dne 7.6.2018 jsme měli tu čest mít na naší svatbě Vláďu Kaštyla. Výběr fotografa i kameramana pro nás byl velmi důležitý a řešili jsme již cca rok dopředu. Shlédli jsme stovky fotografií, recenzí, ale nejvíce nás zaujala fota Vládi a to konkrétně v Předboji u Prahy, kde fotil již pár svateb. Fotografie nás zaujaly svou kvalitou, nápaditostí ale také emocemi, které byly na všech záběrech viditelné. Fotografie Vládi zachycují celý příběh svatebního dne, momentky svatebčanů a v neposlední řadě novomanželé jsou vyfoceni jak do svatebního časopisu. Od našeho fotografa jsme očekávali profesionalitu a preciznost. Vláďa předčil naše očekávání a komplet fotografie, které jsme měli v balíčku Exclusive jsou dokonalé. Naše spolupráce začala již při před svatebním focením, které musím všem doporučit a jsem ráda, že jsme absolvovali. Dokonce i manžel si užil fotografování a tím z nás spadla tréma před Vláďou. Tím pro nás byl náš svatební den jednodušší a příjemnější. Celý svatební den jsme o Vláďovi nevěděli a přitom byl stále po našem boku. Děkujeme tímto za nádherné fotografie nás, naší dcery a celé naší rodiny. Doporučujeme Vláďu jako opravdového profesionála a rádi ho využijeme i při jiných rodinných setkáních. Svatební kniha od Vládi nádherná a jedním slovem luxusní!! Vláďo, děláš svou práci perfektně a toho se drž!


30.07.2016

Vláďo, chtěli bychom ti touto cestou s Martinem poděkovat za dokonalé svatební album. Přáli jsme si kvalitní, krásné fotky, přáli jsme si aby to nebyly fotky strojené, ale aby vyprávěly příběh celého našeho svatebního dne, přáli jsme si aby pro nás focení nebylo přítěží, ale příjemnou záležitostí a abychom se s nimi mohli s radostí chlubit :) To vše jsi nám splnil na 110% a jsem přesvědčená, že lepšího fotografa jsme pro náš den nemohli vybrat. Na závěr bych dala malou radu budoucím nevěstám - pokud, stejně jako já dokola zvažujete, zda upřednostnit cenu před kvalitou a naopak, tak neváhejte a do svatebního fotografa investujte! Je to jedna z mála věcí, co Vám po svatbě zbude a osobně jsem se přesvědčila, že vybrat toho pravého se vážně vyplatí! Děkujeme a všemi deseti Fmaxstuido doporučujeme ;)


05.07.2016

Děkujeme mockrát fMaxStudio za úžasné fotky ze svatby a velmi profesionální přístup. Vše na čem jsme se domluvili vyšlo na jedničku s hvězdičkami !!! Vřele doporučuji toto studio pokud zvažujete svatebního fotografa !! Byli jsme velice spokojení. Dostali jsme úžasné fotky, které tvoří náš svatební příběh!
facebook KONTAKTUJTE NÁS