Hudba na svatbu
Moravskoslezský kraj
Frýdek-Místek
IMG_5486aabb.jpg IMG_5510aabb.jpg IMG_5493aabb.jpg _mg_0265jpg.JPG

Hudební trio, které se specializuje na hudbu při svatebních obřadech.

Vyberte si z našeho repertoáru své oblíbené písně, nebo objevte nové melodie. Pokud Vaši píseň nenajdete, není většinou žádný problém Vám ji zahrát. Připravíme si pouze vlastní aranžmá, při kterém zachováme její styl a charakter. Nejrůznější rady a tipy najdete také v našem blogu.


5.0
Hodnoceno 5x

5 5x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


13.10.2018

Chtěli bychom Vám moc a moc poděkovat za úžasnou atmosféru, kterou jste v sobotu v kostele vytvořili. Bylo to nádherné. Svatebčanům padaly brady. Všem se to neskutečně moc líbilo a pořád nám chodí zprávy, že hudba v kostele bylo prostě TOP. I těm největších "tvrďákům" ukápla slza jak jste začali hrát. Byli jste prostě bezkonkurenční. Všichni novomanželé vždycky říkají, že jejich svatba je krásná, ale vy jste nám ji udělali ještě krásnější a za to Vám moc děkujeme. Mějte se hezky a hlavně ať Vám to pořád tak krásně hraje.


23.06.2018

Dlužím vám ještě jedno velké poděkování, že dík, vám byl nas sobotní svatební obřad absolutně dokonalý a podtrhl a vystihl každičký důvod , proč jsme se brali. I ostatní svatebčané byli dojati a okouzleni. Mě jen mrzí že jsem neslyšela toho anděla od Mirai...ale všichni říkali že to bylo dokonalé.


03.05.2017

Chceme Vám moc poděkovat za krásnou atmosféru během celého našeho obřadu. Dodali jste celé atmosféře třešničku na dortu. Také děkujeme za Vaši vstřícnost, profesionální přístup a jednání, ale také ochotu zahrát i písně mimo Váš repertoár. Hrali jste nádherně a krásnými melodiemi jste vehnali slzy do očí spousty lidem. Jsme moc rádi, že jsme si Vás zvolili a už navždycky budete součástí našeho nádherného a nezapomenutelného dne. Děkujeme ❤️Živá hudba ke svatebnímu obřadu byla od počátku jasnou volbou a velmi dobrou volbou bylo následné rozhodnutí oslovit Janu Měchovou a jejího kolegu Michala Krutílka. K našemu vybranému repertoáru neměli výhrady, nebyl pro ně problém vybrané skladby zahrát, a to ani v netradičním místě obřadu. Chtěli bychom jim tímto za jejich účast na naší svatbě moc poděkovat, protože významně podpořili atmosféru tohoto pro nás významného okamžiku, a doporučit jejich služby všem dalším snoubencům! Děkujeme Lenka a Lumír UherkoviVelice děkujeme trojici "Vy a My" za neuvěřitelně krásný zážitek, jakým byl jejich doprovod na naší zahradní svatbě. Dodalo to celému obřadu krásnou a nezapomenutelnou atmosféru. Také jsme velmi ocenili, že jsme si mohli vybrat jakýkoliv song a nemuseli vybírat jen z uvedeného repertoáru. Ještě jednou velké díky ;) M+Y
facebook KONTAKTUJTE NÁS