Svatební oznámení
Hlavní město Praha
Praha 1

Wekres - svatební pozvánky s příběhem

 | 2x | Přidat hodnocení


Svatební oznámení s příběhem pozvanka_petrjpg.jpg szjpg.jpg

Zamilujte si pozvánky s originálními postavičkami. Ať už hledáte elegantní, boho anebo prostě "napohodu" styl, umím je obléknout do jakýchkoli šatů.

Navrhuji svatební pozvánky (umím samozřejmě i ostatní tiskoviny :-)). U mě fotobanku nenajdete. Na každou pozvánku kreslím unikátní obrázky. Ke každé svatbě přistupuju, jako by byla mých nejlepších přátel a protože svatební “šílenství” miluju, vše navrhuju a vyrábím s náležitou pečlivostí a láskou.

Pozvánky vám zařídím od návrhu až po předání u vašich dveří. Podrobnější informace jsem pro vás připravila na www.wekres.cz.

Těším se na budoucí spolupráci :-)


5.0
Hodnoceno 2x

5 2x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


06.02.2019

Chtěla bych poděkovat skvělé Monče. Velice profesionální přístup a preciznost. Je to úžasná slečna, která vyšla ve všem vstříc, upravila návrh dle našich představ. Naprosto nás na obrázku vystihla i se všemi různými detaily. I když nejsme z Prahy, na volbě papíru jsme se domluvily. Dokonce nám bylo natisknuto na papír o velikosti, kterou jsme potřebovali do naší obálky. Děkujeme za spolupráci a doporučujeme. Jen tak dál!


25.06.2018

Dokonalá synchronie a spolupráce. Ze strany Monči to byla obrovská ochota, vstřícnost, preciznost, spousta energie a pozitivní nálady. Výsledek? Překrásné svatební oznámení a pozvánky dle našich představ a přání. Moc děkujeme!


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS