Svatební fotograf a video
Hlavní město Praha
Praha 3
01-web.jpg foto1_svatbaCZ.jpg foto2_svatbaCZ.jpg

Naše firma má dlouholeté zkušenosti v oblasti tisku a patříme tak mezi přední dodavatele produktů z vlastních fotografií.
Velmi rádi Vám na profesionální úrovni a ve vysoké kvalitě vytiskneme např. Vaši luxusní svatební fotoknihu HD PROFI BOOK a svatební fotografie. Stejně tak si u nás můžete jako památku na Váš úžasný den vytvořit ze svatební fotografie fotoobraz na plátně nebo fotoobraz na plastové desce.
Při hledání fotografa můžete využít služeb našich profesionálních fotografů, kteří Vám zajistí kompletní focení celé svatby až po dodání výše uvedených produktů.
Vše zařídíte rychle, on-line a na jednom místě.
Při tisku svatebních fotografií můžete využít i naše další produkty z vlastních fotografií, např. fotoalbum, fotomagnetky, klíčenky, fotokalendáře, samolepky, fotoplakáty nebo i pohlednice.


5.0
Hodnoceno 3x

5 3x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


18.04.2018

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat za objednávku, která právě dorazila. Vaše služby jsou prostě excelentní. V pondělí 14.4.odpoledne objednáno (mimochodem poměrně velký počet fotek ve čtyřech rozměrech, což by jinde trvalo minimálně týden) a ve středu 18. 4. doma. Už jsme měli kalendáře, které byly super, teď fotky, opravdu děkuji a doporučuji. A velké plus je taky super rychlá komunikace přes email


08.02.2018

Dobrý den, dneska nám dorazily fotky, které jsme si objednali přes 24PRINT.eu a jsme nadšení


19.12.2017

Dobry den, děkuji za vaši fotokhnihu. Je EXKLUZIVNÍ!!!! Perfektní kvalita a rychlost.


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS