Místo na svatbu a catering
Kraj Vysočina
Dukovany
DSC_4880.jpg SAM_3172.JPG IMG_8313.JPG

Malebný Zámek Dukovany se nachází ve stejnojmenné obci v okrese Třebíč.
Sály zdobené freskami spolu s přilehlými salonky a anglickým parkem představují ideální zázemí pro konání svateb.

Svatební obřad

Na Zámku Dukovany lze uspořádat civilní svatební obřad. Je jen na Vás zda dáváte přednost vnitřním prostorám zámku nebo venkovní variantě v parku.

Svatba pro 20 i 90 osob

Ke svatební hostině je nejčastěji využíván Opičí sál (kapacita max. 60 os.) v přízemí hlavní zámecké budovy, odkud se přímo vstupuje na venkovní terásku a dál do anglického parku. Na sál zároveň navazuje Francouzský salón (kapacita 40 os.), kterým lze projít do salónu Květinového (kapacita 40 os.).

Zámecký pension nabízí ubytování v 16 dvoulůžkových pokojích ve východním a západním křídle zámku.


5.0
Hodnoceno 5x

5 5x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


08.07.2018

Uspořádat svatbu na zámku v Dukovanech bylo nejlepší rozhodnutí, jaké jsme mohli udělat. Vzhledem k tomu, že jsme svatbu plánovali až z Prahy, nedalo se kvůli každé maličkosti jezdit stovky kilometrů. Takže i přesto, že jsme osobně přijeli jen třikrát a z toho jsme dvakrát viděli zámek a zahradu pod sněhem, vše dopadlo na jedničku. Výzdoba paní Řehákové a Jonášové byla famózní, obřad v zámeckém parku každého maximálně dojal, jídlo bylo naprosto luxusní a to ubytování...! Všichni svatebčané do jednoho byli naprosto spokojení a rádi si k Vám zajdou znovu alespoň oběd. Děkujeme celému personálu, jak se o nás staral a především panu Hotovému, který je člověk na pravém místě, a nejen, že je opravdový profesionál, na kterém jde vidět, že má svoji práci rád, ale také super chlap! Ještě jednou za vše moc děkujeme a rozhodně se k vám budeme opakovaně vracet. Manželé Kňazovičtí.


23.01.2018

Dobrý den, kdybychom měli někomu doporučit místo vhodné pro svatbu, určitě to bude Zámek Dukovany. Proč? Z vlastní zkušenosti. Krásné prostředí interiérů i udržovaného zámeckého parku. Luxusní ubytování jako pro princeznu. Ale hlavně bychom chtěli vyzdvihnout ochotu a profesionalitu pana Hotového. Ve všech našich požadavcích nám vyšel vstříc, nic nebylo problém. Servis při hostině v naprostém pořádku. Jídlo všem chutnalo. Děkujeme Vám a přejeme mnoho dalších spokojených novomanželů. Marta a Jiří Káfuňkovi


22.08.2017

Dobrý den, velice ráda píši tuhle recenzi, jelikož si to tenhle zámek opravdu zaslouží. A ne jen zámek, ale i provozní, pan Hotový a celý tým, který se staral o naši svatbu. Naprostá spokojenost a ne jen naše, ale všech hostů. Nic nebylo problém zařídit, i když jsme nebyli předem dohodnutí, stálý servis pro hosty, prostě jedním slovem výborný. Moc děkujeme a určitě doporučíme a v budoucnu se na Vás rádi obrátíme. Přejeme mnoho úspěchů. Zdraví novomanželé Bučkovi.. :-)


15.07.2017

Moc milá obsluha, krásné prostory a úžasné jídlo. Ideální na svatební obřady či hezké víkendy ve dvou. Doporučuji!


14.06.2016

Úžasné prostředí, jídlo, personál. Prostě vše nej. Děkujeme za Náš den D, byl nezapomenutelný.


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS