Místo na svatbu a catering
Královéhradecký kraj
Chlumec nad Cidlinou

Zámek Karlova Koruna

 | 2x | Přidat hodnocení


Romantické místo na svatbu na zámku Karlova Koruna misto-na-svatbu-krasna-barokni-stavba-kralovehradecky-kraj-zamek-karlova-koruna-1jpg.jpg Místo na obřad na zámku Karlova koruna misto-na-svatbu-popredi-zamku-karlova-koruna-se-zahradou-kralovehradecky-kraj-zamek-karlova-koruna-3jpg.jpg misto-na-svatbu-interier-zamku-kralovehradecky-kraj-zamek-karlova-koruna-5jpg.jpg Místo na svatbu na zámku misto-na-svatbu-interier-zamku-kralovehradecky-kraj-zamek-karlova-koruna-7jpg.jpg Místo na svatbu na zámku Karlova koruna misto-na-svatbu-kremovy-spicaty-stan-se-zidlemi-kralovehradecky-kraj-zamek-karlova-koruna-9jpg.jpg misto-na-svatbu-nekoncici-cesta-aleji-stromu-kralovehradecky-kraj-zamek-karlova-koruna-10jpg.jpg

Zámek Karlova Koruna a hrad Kost - majetek rodiny
Kinský dal Borgo.
Blíží se váš velký den ? Chcete zažít pohádkovou svatbu ?
Náš zámek je připraven pro každou svatbu a rádi vám pomůžeme s přípravou vysněné svatby. Tento okamžik s sebou nese velké starosti. Připravit vše tak, aby váš den D byl tím nejkrásnějším, není jednoduché. Nezoufejte, jsme tady my - náš svatební tým a rádi vám nabídneme své služby. Pro váš svatební den máme svatební prostor, cateringovou službu, svatební dekorace, služby floristů, nabídku ubytování a mnoho dalšího.
Přijďte se přesvědčit, že zámek Karlova Koruna je ideálním místem pro vaši jedinečnou svatbu!


5.0
Hodnoceno 2x

5 2x

4 0x

3 0x

2 0x

1 0x


08.10.2018

Svatbu na zámku můžu určitě doporučit. Krásný zámecký park s pávy a mramorový sál jako stvořený pro pohádkovou svatbu.


10.07.2017

Úžasné prostory pro svatbu, úžasné a milé kastelánky, byli jsme moc spokojeni s přístupem, nabízenými, ale zároveň i vykonanými službami! Všem vřele doporučuji svatbu v zámku Karlova Koruna!
facebook KONTAKTUJTE NÁS