Místo na svatbu a catering
Královéhradecký kraj
Potštejn

ZÁMEK POTŠTEJN

 | 0x | Přidat hodnocení


vse-na-jednom-miste-potstejn-02-svatebni-obrad-venkujpg.jpg vse-na-jednom-miste-potstejn-01-zamecekjpg.jpg vse-na-jednom-miste-potstejn-03-po-obradujpg.jpg vse-na-jednom-miste-potstejn-04-svatebni-hostinajpg.jpg vse-na-jednom-miste-potstejn-05-manzelejpg.jpg vse-na-jednom-miste-potstejn-06-svatebni-hostina-2jpg.jpg vse-na-jednom-miste-potstejn-07-svatbajpg.jpg vse-na-jednom-miste-potstejn-08-svatebni-hostina-3jpg.jpg vse-na-jednom-miste-potstejn-09-svatebni-obrad-uvnitrjpg.jpg vse-na-jednom-miste-potstejn-10-svatebni-hostina-4jpg.jpg

Prožijte svůj svatební den na zámku Potštejn.
Na zámku rodinného stylu z 18. století můžete prožít svůj velký den. Nechte si uspořádat překrásný svatební obřad ve stylovém prostředí.
Zámek Potštejn je svou romantickou scenérií a překrásným parkem důstojným prostředím a tou pravou volbou pro váš svatební den. Kromě vhodné polohy a velmi dobré dostupnosti zaručuje nabídku kvalitních služeb.
Svatební hosté mají možnost ubytovat se v luxusním zámeckém hotelu, který se nachází přímo v budově zámku. Máte tak jedinečnou možnost prožít váš svatební den od rozbřesku přes přípravy na svatbu, svatební obřad, hostinu, večerní oslavu až po romantickou svatební noc v novomanželském apartmá.
Zprostředkování služeb kadeřnice, vizážistky, manikérky i profesionálního fotografa.
Nabízíme kompletní svatební servis, od strojení nevěsty po první svatební noc.
Také zajistíme projížďky kočárem. Pro děti přítomné na svatbě, ale i pro svatebčany možnost noční návštěvy strašidelného sklepení Bubákov.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS