Místo na svatbu a catering
Liberecký kraj
Sychrov
misto-na-svatbu-sychrov-03-svatebni-branajpg.jpg misto-na-svatbu-sychrov-01-parkove-prucelijpg.jpg misto-na-svatbu-sychrov-02-svatebni-dekoracejpg.jpg misto-na-svatbu-sychrov-04-nevesta-na-schodechjpg.jpg misto-na-svatbu-sychrov-05-svatba-v-parkujpg.jpg misto-na-svatbu-sychrov-06-obrad-v-kaplijpg.jpg misto-na-svatbu-sychrov-07-svatebni-veletrhjpg.jpg misto-na-svatbu-sychrov-08-cestny-dvurjpg.jpg misto-na-svatbu-sychrov-09-svatebni-dekorace-2jpg.jpg misto-na-svatbu-sychrov-10-parkjpg.jpg

Svatební obřady na zámku Sychrově
Zámek Sychrov je jako stvořený pro uspořádání svatebního obřadu. Je schopen nabídnout krásné historické prostory pro svatební obřad stejně jako doplňkové služby na vysoce kvalitní úrovni.
Nabízíme několik variant pro uspořádání obřadu - od zámecké kaple přes Alainův sál a zámeckou galerii, až po v dnešní době velice oblíbené open-air obřady v romantickém prostředí zámeckého parku.
Pokud si sjednáte schůzku, rádi vás zdarma provedeme všemi prostorami a pomůžeme vám vše připravit tak, aby pro vás a vaše blízké byl svatební obřad u nás nezapomenutelným zážitkem na celý život.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS