Místo na svatbu a catering
Liberecký kraj
Zákupy
misto-na-obrad-zakupy-01-prucelijpg.jpg misto-na-obrad-zakupy-02-kaplejpg.jpg misto-na-obrad-zakupy-03-svatba-v-parkujpg.jpg misto-na-obrad-zakupy-04-obradni-sinjpg.jpg misto-na-obrad-zakupy-05-pohled-na-parkjpg.jpg misto-na-obrad-zakupy-06-svatbajpg.jpg misto-na-obrad-zakupy-07-hodovni-sinjpg.jpg misto-na-obrad-zakupy-08-park-2jpg.jpg misto-na-obrad-zakupy-09-nadvori-2jpg.jpg misto-na-obrad-zakupy-10-cisarske-slavnostijpg.jpg

Svatba na zámku
Od roku 2017 pořádáme svatby v novém svatebním sále císaře Josefa II. Tento zámecky zařízený klenutý sál v přízemí východního křídla zámku se honosí rekonstruovanou výmalbou z poloviny 19. století od malíře Josefa Navrátila a novým vybavením v podobě volných replik židlí ve stylu druhého rokoka.

Zázemí sálu tvoří chodbička s velkým zrcadlem pro možné poslední úpravy příchozích dam, sál císařovny Marie Terezie, kde se svatební hosté mohou také vyfotografovat, a sál císaře Josefa II., v němž vlastní obřady probíhají.

Další možností pro pořádání svatebních obřadů je anglický park zámku Zákupy, konkrétně louka poblíž zahradnického domku.

Po předchozí dohodě se správou zámku Zákupy na tel.: 487 857 278 je možné pro svatební hosty objednat prohlídku historických interiérů zámku. Délka prohlídky může být 30 nebo 50 minut.


Dodavatel ještě nebyl hodnocenfacebook KONTAKTUJTE NÁS