Jak to funguje?

Najděte ideálního dodavatele snadno a rychle!

Jednoduše nám sdělte, co hledáte. My vám rádi poradíme, protože svatbám rozumíme. Obratem Vás budeme kontaktovat s nabídkou několika dodavatelů odpovídajících Vašim požadavkům.

Poté už můžete jen porovnat nabídky a najmout dodavatele, který Vám bude nejlépe vyhovovat. Je to tak snadné!

Jak to funguje?

1. Zadání poptávky, ověření a doplnění
ikona zvonecky

Krátce poté, co nám sdělíte vyplněním formuláře svá přání a požadavky, Vás telefonicky kontaktujeme pro ověření správnosti údajů.

Poptávku s Vámi projdeme a poradíme, co je dobré doplnit, abyste dostali relevantní nabídky.

Pokud si potřebujete poptávku více rozmyslet, pošleme Vám požadavek na upřesnění emailem.

Proč hledat dodavatele přes Svatba.cz?
 • jsme tu pro Vás a chceme vám pomoci ušetřit čas i peníze
 • dostanete velmi relevantní nabídky
 • nebudete už muset sami “pátrat” po internetu = uděláme to za Vás a vybereme je z našeho největšího internetového katalogu svatebních dodavatelů v ČR


2. Spojíte se s dodavateli
ikona prani

Krátce poté Vás kontaktujeme s nabídkou několika dodavatelů služeb či sortimentu, který hledáte. Nabídky najdete přímo ve Vašem profilu. Na každou nabídku Vám přijde emailové upozornění. Nemusíte tak mít strach, že nějakou propásnete.3. Platnost a stavy nabídek
ikona kalkulacka

Platnost nabídky je automaticky nastavena na 30 dní. Během této doby je potřeba, abyste na nabídku odpověděli, uzavřeli, zamítli ji, nebo ji můžete prodloužit. 3 dny před ukončením platnosti nabídky Vám přijde upozorňující email a sms. Doporučujeme tedy s nabídkami průběžně pracovat a mít tak vše přehledné.4. Vyberete vhodného dodavatele
ikona kalkulacka

Vyberete si dodavatele, jehož nabídka vám nejlépe vyhovuje. Kontaktujete dodavatele zpět komunikací ve Vašem profilu. Doporučujeme si dojednat osobní schůzku, je vždy rozhodující.


Ostatním dodavatelům, které jste si nevybrali, prosím odpovězte na jejich nabídky a nejlépe sdělte písemně důvod nebo stačí kliknout na NEMÁM ZÁJEM a dát tak dodavatelům alespoň tuto zpětnou vazbu.


Tipy pro Vás

 1. Čím více informací ohledně Vaší představy dodavatelům poskytnete, tím relevantnější nabídky dostanete.
 2. Pokud chcete zasílat nabídky již nyní, ale danou službu budete chtít využít až později, sdělte to prosím dodavatelům. Budou tak vědět, že i když nereagujete ihned, máte o nabídku zájem.


Cashback - získej peníze zpět!

 1. Požádejte o nabídky při registraci, ve Vašem profilu v plánovači nebo v katalogu dodavatelů.
 2. Vyberete si z nabídek označených cashback.
 3. U každé takové nabídky od cashback partnera vidíte kolik % z celkové kupní ceny dostanete od nás zpět.
 4. V katalogu dodavatelů jsou cashback partneři označeni. Můžete také využít filtr “Pouze CASHBACK partneři”. Využijte tlačítko “Chci nabídky” nebo “Chci nabídku” přímo v profilu dodavatele a získejte peníze zpět.
 5. Pro uznání cashbacku je vždy nutné využít tlačítek “Chci nabídku(y)”. Jedině tak Vám budeme moct připsat peníze zpět.
 6. Peníze Vám přičteme ve formě kreditů na Váš účet v profilu, jakmile vyřídíme veškeré formality s dodavatelem. Následně můžete požádat o výplatu.
 7. Celé podmínky uznání cashback a výplaty naleznete zde.


SPONZOROVÁNO


facebook KONTAKTUJTE NÁS