Penzion a restaurace Mlýnský domov - poslední volné termíny!

místo na svatbu Mlýnský domov
Hledáte romantické místo na svatbu? Rádi byste měli vše na jednom místě, ještě tento rok  a navíc za velmi dobré peníze? Žádný problém!

Náš zkušený tým vám rád pomůže vše zařídit a vymyslet tak, aby i nejmenší detaily uspokojovaly Vaše představy a vedly tak k Vaší spokojenosti.

Mlýnský domov nabízí krásnou zahradu s možností uspořádání svatebního obřadu, uzavřený dvůr se spoustou zeleně a kytiček pro Vaše potěšení a naprosté soukromí.

Samozřejmostí je u nás možnost oblíbeného grilování s vlastní pípou, pokud si budete chtít dovézt vlastní dorty, sladkosti nebo nápoje, ani s tím nemáme problém. Žádné další ceny za pronájmy ani skryté poplatky na Vás čekat nebudou!  

POZOR: oblíbená, snoubenci hojně vyhledávaná restaurace s penzionem Mlýnský domov se nachází pouhé 4km za hranicí Prahy a nabízí poslední letošní volné termíny!!!

V případě zájmu nám napište své preferované datum, my předáme kontakt a v odpovědi mimo jiné dostanete i vzorovou kalkulaci.

Restaurace získala 3 hvězdičky z pořadu Ano šéfe! A ocenění 5. nejlepší místo roku od Marriage guide! Doporučuje nás také svatební portál Svatba.cz. :-)

Těšíme se na Vás!

www.svatbyahostiny.cz