Pozvánka na Světový den těhotenství

světový den těhotenství

Zveme Vás na Světový den těhotenství, který proběhne v neděli 7. května v Brně.

Každý lidský život začíná v lůně matky. Všichni jsme tímto začátkem prošli, a proto s vděčností oslavujme tento požehnaný stav a připomínejme jeho důležitost.

Rádi bychom, aby se těhotenství a s ním spojená oslava příchodu nového života slavila třeba jako Valentýn či den dětí, protože bez těhotenství by nebylo ani dnů matek, otců, rodiny nebo dne dětí. 

Světový den těhotenství - neděle 7. května 2017 – rekreační areál Riviéra Brno 10.00 – 21.00

Světový den těhotenství chce být platformou, kde bude možné získat dostatek kvalitních informací, kde bude možné se připravit a získat možná i ztracenou odvahu a sebedůvěru pro tento důležitý životní krok.

Světový den těhotenství je příležitostí alespoň jednou ročně se zastavit a ohlédnout, jak na tom jako lidstvo jsme. Můžeme si připomenout, že jsou i jiné hodnoty než vzdělání, peníze, cestování, kariéra, majetek.

Až tohoto všeho dosáhneme, nebo si to koupíme, mnohdy je mateřství, otcovství a rodina právě to, co nám pak chybí a co si nikde jinde nekoupíme.  

Festival těhotenství a rodiny - neděle 7. května 2017

Po prvních dvou menších ročnících s komorní atmosférou a programem hlavně pro těhotné jsme letos připravili velkolepý festival pro celou rodinu. Rodinný rozměr si však zachováme a pohoda je opět zaručená.

Rozhodli jsme se rozšířit místo pro vás, umělce, soutěže, workshopy, zábavu a dobrou náladu, a proto jsme místo akce přesunuli do větších prostor areálu koupaliště na Riviéře.

Budeme rádi, když si to přijde užít každý, kdo fandí mateřství, rodině a dobré náladě. Tak vezměte deky a stavte se! :-)

www.dentehotenstvi.cz