Zlatnictví Rýdl doporučuje – jak vybrat správnou velikost prstenu?

snubní a zásnubní prsteny Rýdl
Vybrat pro ni ten správný prstýnek může být těžší, než se na první pohled zdá. Možná se vždycky skvěle shodnete v tom, co se Vám líbí. Víte, co ráda nosí a jakému kovu by dala přednost. To všechno Vám určitě výběr prstýnku ulehčí. Ale co jeho velikost?

U nás si můžete vybrat nejen z bohaté nabídky zásnubních a snubních prstenů či jiných šperků, ale rádi Vám také s čímkoliv v této oblasti poradíme. Máme proto také osvědčené tipy, jak “tajně“ zjistit velikost, kterou před výběrem prstýnku nutně potřebujete znát. :-)
 
  • Nosí Vaše partnerka prsteny pravidelně a ráda je střídá? Pak není nic lehčího, než využít její nepřítomnosti, nebo si v nestřežený okamžik vypůjčit jeden právě odložený prsten z její šperkovnice. Je však důležité mít jistotu, že tento prsten nosí právě na prsteníčku. Mezi obvody jednotlivých prstů totiž může být velký rozdíl. Vybraný prstýnek u nás poté změříme a pak už můžete jen vybírat.
 
  • Pokud Vaše milá nosí jen jeden prsten a téměř jej nesundává, bude to chtít trochu ostražitosti. Sundat by si jej měla třeba před koupelí nebo sprchou, nebo než odejde na cvičení. To bude Vaše chvíle. Obkreslete prstýnek po vnitřním obvodu co nejpečlivěji a co nejtenčí tužkou na kus papíru. Ten pak zaneste k nám, my už si poradíme!
 
  • Pokud Vám nejde o stoprocentní utajení, můžete se na velikost zeptat její maminky nebo sestry, které mohou mít i stejně stavěnou ruku. Rozhodně se však vyhněte tak pošetilým a nefungujícím praktikám, jako je obmotávání prstu partnerky provázkem, když spí! :-)
 
Hodně štěstí! Vaše Zlatnictví Rýdl

www.snubniprsteny-lr.cz​