Nejkrásnější svatební trendy pro rok 2018

Ještě než si začnete pořizovat dekorace nebo dokonce šaty na svatbu, mrkněte se, jaké jsou aktuální svatební trendy. Vybrali jsme pro vás ty úplně nejkrásnější, které podle nás budou frčet i víc než jednu sezonu.

Svatební sezona se naplno rozjede až v červnu, ale už teď mají snoubenci plné hlavy svatby. To nejdůležitější, tedy datum, svatební místo a fotografa, kapelu a případně ubytování a hostinu už má většina zařízené. Teď je ta správná chvíle pokukovat po aktuálních svatebních trendech, které můžete do svého dne zakomponovat. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější, které můžete mít na svatbě ještě letos. Inspirujte se!

Svatební věnce

svatební věnce
Obrovským trendem se stávají nádherné věnce velkých až obřích rozměrů. Bývají vázané ze zelených rostlin, především břečťanu či olivovníku, a doplněné o květy, které ladí s nevěstinou kyticí. Mohou být součástí výzdoby místa obřadu, ale budou krásně zdobit i slavnostní hostinu nebo se stanou originálním fotorekvizitou.

Zdroje obrázků (zleva): Wedding Chicks, Snippet Ink, Confetti Daydreams, Country House Wedding Venues, Brit Morin

Večerní svatba

večerní svatba
Mít obřad při západu slunce nebo ještě později? A proč ne? Celý den tak proběhne bez stresu. Nevěsta nemusí vstávat v šest ráno, aby stihla kadeřnici, vizážistku a manikérku, naopak - může se vyspat krásně do růžova, dát si s kamarádkami dlouhou snídani… Klidně mohou snoubenci zajít s nejbližšími na tradiční svatební hostinu, ženich přece nemá vidět nevěstu ve svatebních šatech, ale nevadí, pokud ji uvidí ještě před obřadem. Ostatní pak mohou přijet až večer na obřad a slavit až do rána...

Zdroj obrázku: ModWedding

Tmavé květy

svatební kyticeLoni byly trendy především svatební kytice plné zeleně a bílých květů, předtím vládly pastelové barvy. Letos budou hodně žádané především kytice v temných odstínech rudé a fialové. Je to opravdu nekonvenční varianta, která trochu voní mystikou, že ano?

Zdroje obrázků (zleva): Junebug Weddings, Noahs Weddings, A Lowcountry

Rozkvetlé větvičky

svatební výzdobaFloristky také letos budou při vazbě svatebních kytic a květinových dekorací sahat víc než kdy jindy po rozkvetlých  větvičkách stromů a keřů. Co takhle májová svatba plná třešňových květů? Úžasné ale rozhodně budou i další ovocné stromy nebo různé keře.

Zdroje obrázků (zleva): Ruffled Blog, Style Me Pretty, Hello May

Barevné svíčky

svatební stůlPoslední dobou snoubenci ustupují od klasických bílých a krémových svíček a vybírají ty barevné, které ladí s ostatními svatebními dekoracemi. Je třeba to ale nepřepísknout a zvolit k barevným svíčkám jednoduché aranžmá na svatebním stole. Pamatujte, že méně je více.

Zdroje obrázků (zleva): Wedding Sparrow, Aisle Society, HappyWed

Obří mašle

mašleDo popředí se dostávají také mašle, obrovské mašle. Vídali jsme je na přehlídkových molech světových návrhářů, kde zdobily povětšinou záda svatebních šatů. Tento detail ale můžete využít třeba při dekorování židlí u svatebního stolu nebo třeba na kytici.

Zdroje obrázků (zleva): Style Me Pretty, Style Me Pretty, One Wed


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět