3 svatební kapely, které se absolutně vymykají

Rozšiřte si obzory. Tyto 3 kapely boří představy o svatební muzice. Jaké styly vám zahrají? Koukněte na článek.

Klavíristé, kvarteta, dýdžejové i kapely, které vám zahrají vypalovačky z posledních několika dekád. Mezi tím vším si musíte vybrat, když plánujete svatbu. Jenže to není všechno. Tyto 3 kapely byste měli přidat na seznam.   

EUPHORICA aneb do jakého století to bude? 

Čtyři ženy z kapely EUPHORICA, které vytvoří na svatbě atmosféru jako v pohádce. Doslova. Hrají a zpívají středověké písně, veselou gotickou, renesanční i pohanskou hudbu z celé Evropy. Umí také české lidovky a na svatbě strhnou každého. 

Netradiční středověká hudba na svatbu  

KGCB aneb ať zahrají „Goťáka” 

Mistrovy hity nám dělají radost už desítky let. Jeho nejlepší písničky v původních aranžích a tóninách můžete mít na svatbě díky Karel Gott Cover Band. Hlavní protagonista Milan Fiala absolvoval konzervatoř a účinkoval v mnoha slavných muzikálech. Jeho hlas téměř nerozeznáte od božského tenoru Karla Gotta.  

Netradiční hudba na svatbu jako od Gotta


FUNK CORPORATION aneb svatba v rytmu 

Zkušená funky kapela, která jako jedna z mála v Česku hraje soulovou muziku tak, jak má být – tedy s kompletní dechovou sekcí, údernou rytmikou a sehranými několika vrstevnými vokály. Tahle parta promění svatbu v energií nabitý večírek. Jejich playlist je plný známých soulových a funkových hitů od 70. let po současnost. 
 

Netradiční hudba na svatbu v rytmu soulu

Líbí? Desítky dalších kapel, muzikantů a dýdžejů na svatbu jsou na jednom místě u nás na webu.

Zdroj úvodní fotky: ​www.unsplash.com


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Hudba na svatbu