5 nápadů na svatební fotky s mámou a tátou

Máte hromadu inspirace na svatební fotky vás novomanželů, na fotky s kamarády, svědky, družičkami,... ale na rodiče jste nepomysleli? Napravte to teď. Jednou se u nich budete dojímat.

Rodiče vás na svatebních fotkách dovedou k oltáři a možná fotograf zvěční, jak vás poprvé vidí ve svatebním. Není to málo? My si myslíme že je, a tak jsme pár dalších nápadů na fotky s rodiči našli. 

Všechny ženy z chalupy

Není nic silnějšího, než když se všechny ženy z rodiny sejdou. Není to u vás zvykem? Začněte tradici ve svatební den. Generační rozdíly jste překlenuly a držíte s maminkou i babi pospolu? Tahle fotka bude symbolem i inspirací pro vaše děti. 

Nápady na svatební fotky s rodiči - ženská linie

Tatínkova holčička

Jste tatínkova holčička? A navíc je táta vtipálek? Ideální kombinace pro podobné fotky. Udělejte si ze sebe legraci. Táta ocení, že je chvilku středem pozornosti. A ještě rád se pochlubí kolegům v práci a klukům na pivu, jak bere vaše vdavky s nadhledem. 

Nápady na svatební fotky s rodiči - táta

Pojďme se dojmout

Nebylo dojímání ještě dost? Pokud to vašim vydrželo, pak je tohle aranžmá dokonalé. Zaúkolujte rodiče, ať vyštrachají svatební fotky a uvidíte, že budete mít nejen pěkný obrázek do alba, ale i nadšené hosty, kteří se rádi na staré fotografie podívají.

Nápady na svatební fotky s rodiči - svatební fotky rodičů 

Vezměte tchýni na milost

Kromě maminky přiberte na tuhle fotku klidně i babičku nebo tchýni. Budou potěšeni, že vám ve velký den mohou stát po boku. A třeba z toho kápne i cenná rada do života. :) 

Nápady na svatební fotky s rodiči - maminka a tchýně

Mamka pro každou špatnost

Je vaše maminka veselá kopa? Tak si mezi slzami dojetí trochu zablbněte. Obrázků smrkající maminky budete mít v albu dost, ale takovýhle odvaz? Zkuste ji třeba zapojit mezi vaše kamarádky. V jejich společnosti omládne přinejmenším o 10 let. 

Nápady na svatební fotky s rodiči - legrace s maminkou

Nápad by byl, ale kdo to zařídí? Mrkněte na fotky svatebních fotografů a podle toho si vyberte. 

Zdroj fotek: ​https://www.pinterest.co.uk 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební fotografie