6 nápadů na krásnou ozdobu svatebního dortu místo klasických figurek

Figurky a jiné ozdoby ze svatebních dortů pomalu mizí. Velká škoda. Vyšperkujte si svatební dort vkusně a nápaditě. Přesvědčte se, že to jde.

Svatební dort bez ozdoby je jako vánoční stromek bez špičky? Souhlasíme. Vynechejte pro tentokrát marcipánové novomanžele či jejich plastové provedení a zkuste se na to mrknout z “pinterestového úhlu pohledu”. 

Méně je více

Stoprocentně. Místo figurek sáhněte jen po ikonickém klobouku a závoji. Nebo využijte cokoliv, co vás charakterizuje jako parťáky.

svatba svatebni dort závoj klobouk

Svatby plné fotek jsou v kurzu

Nic vás nevykreslí přesněji než opravdová fotka. Může být jedna společná nebo hned dvě jako na obrázku. Někteří novomanželé se z fotek dokonce vystříhají a roztančí to už na dortu. 

svatba svatební dort fotky

M + R = VŠL

Pamatujete, jak jste si ve škole psali do deníčků vaše iniciály společně s písmeny vašeho idolu? Byla to velká a šílená láska. Nejvyšší čas to zopakovat. 

svatba svatební dort velka svetova laska

Pes patří do rodiny i na dort

Vaše rodina nejste jen vy dva? Pokud k vám patří pes, kočka nebo jakýkoliv další mazlíček, pak patří také na svatební dort. 

svatba svatebni dort domaci mazlicci tlapky kocka pes

Svatební dort v party stylu

Svatba je pravděpodobně největší party, kterou v životě pořádáte. A k večírkům patří girlandy, bannery a závěsné dekorace. Tak proč je nemít na svatebním dortu? 

svatba svatebni dort dekorace

Klasická figurka přežije každou dobu

Přece jen se klasických figurek nevzdáte? Tomu fandíme. Zkuste je roztančit, rozesmát nebo je posadit třeba na 2. patro dortu. 

svatba svatebni dort tanec nevesta zenich
Ještě nemáte na svatbu svatební dort ani sladké? Najděte si cukráře, který vám napeče a nazdobí váš vysněný dort jako z katalogu. 

Zdroj obrázků: https://www.pinterest.co.uk 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební dort, Svatební dekorace