6 nápadů na svatební výslužku za pár kaček. Tohle vaši hosté ocení

Dortu a chlebíčkům na českých svatbách pomalu odzvonilo. Výslužka musí být praktická, mít nápad a vyjít na pár korun. Podívejte se, jaké dárky pro hosty letos frčí. 

Chcete, aby se o vaší péči a vtipu mluvilo ještě hodně dlouho? Pořiďte svatebním hostům dárky, které pro ně budou mít cenu zlata. A vás vyjdou klidně jen do 30 korun za kus. 

Osobitá plátěnka na památku i nákup

Plátěná taška je originální a ekologická. Jak bude nakonec vypadat je na vás. Potisk nemusí odkazovat k vaší svatbě, použijte zamilovaný citát nebo hlášku o lásce. A pokud hostům přece jen při odchodu vnutíte zbytky jídla, aspoň je mají v čem odnést. 

svatebni výslužka plátěná taška s potiskem a obrázkem

Nenechte hosty utírat slzy do rukávu 

Nejlepší věci v životě jsou skoro zadarmo. Papírové kapesníky koupíte doslova za pár korun. Ozdobte balení či krabičku ve stylu vaší svatby a nechejte téct slzy radosti proudem. 

svatební výslužka papírové kapesníky v ozdobené krabičce

Ideální dárek na venkovní svatbu

Zabijte rovnou tři mouchy jednou ranou. Praktické dárky jako deky, slamáky, vějíře či deštníky vypadají krásně na fotkách, vaši hosté budou jako v bavlnce za každého počasí a co především – odnesou si dárek, který využijí ještě mnohokrát. 

svatební výslužka praktický dárek deka

Symbolika za pár korun

Semínka v neobyčejném balení ozvláštněte symbolickým nápisem. Pokud vaši hosté nejsou zrovna zahrádkáři a o jejich pěstitelských schopnostech pochybujete, darujte jim už vzrostlou květinu. Letos frčí třeba mini kaktusy. 

svatební výslužka mini kaktusy s věnováním

Jedlé dárky, co mají styl

Po medu se hosté utlučou. Pokud ale zrovna nemáte v rodině včelaře, uvařte třeba marmeládu nebo domácí likér. Skleničky či mini lahve seženete za pakatel a ozdobíte si je podle vlastního vkusu. 

svatba svatební výslužka med ve sklenicce s venováním

Pro krásu nenechte hosty trpět

Bot není nikdy dost. Pokud si nepotrpíte na formality a svou především dámskou část hostů nechcete nechat trpět v lodičkách, nakupte jim žabky! Ozdobte je a originální dárek je na světě. 

svatební výslužka dámské žabky s bílou stuhou

Balíček první pomoci při kocovině

Kocovina trvá jen jeden den, vzpomínky zůstávají celý život. I takovým nápisem lze vtipně ozdobit krabičku první pomoci. Co obsahuje? Třeba špunty do uší, škrabošku na spaní, masku na pleť, prášek či vitamíny. Vše za pár korun a pro hosty den po svatbě k nezaplacení. 

svatební výslužka balíček první pomoci při kocovině
Zdroj obrázků: Pinterest


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební dary