7 tipů pro Vaši svatební cestu snů

Maledivy, Mauricius, Seychely, Kuba, Srí Lanka, nebo raději pohodová romantika v Čechách? Svatební cesta má být v každém případě zaslouženým odpočinkem po náročných a dlouhých svatebních přípravách, je však zároveň symbolem nového začátku a v neposlední řadě pak splněným snem!

Popusťte proto uzdu fantazii a oddejte se svým vysněným představám! Hledáte ráj? Exotické destinace jako jsou například Maledivy, Seychely nebo oblíbený Mauricius, ostrovy Tahiti či Bora Bora v Polynésii, to všechno je k mání u mnoha cestovních agentur, které se specializují právě na první společné dovolené novomanželů.

Najdete tu místa vhodná k  odpočinku, stejně jako k poznávání památek a přírodních krás, ke sportu, romantice ve dvou i nevšedním zážitkům a dobrodružstvím. Tu pravou svatební cestu snů však můžete prožít i u nás doma, stačí se trochu porozhlédnout! :-) Podívejte se na tipy, které vám přináší bohatá nabídka v našem katalogu dodavatelů:

Wellness a Spa Resorty – pro Váš odpočinek i stylový začátek

Lázeňské a wellness pobyty se těší velké oblibě, pokud si chcete dopřát společný odpočinek, příjemné ozdravné procedury zakončené romantickou večeří se šampaňským, masáže, sauny, koupele, večerní procházky městem a podobně, máme pro vás např. karlovarský Spa Resort Sanssouci.
 
Wellness svatební pobyt

Špindlerův mlýn tak trochu jinak

Milujete Krkonoše? Jejich zasněžené svahy a sjezdovky už znáte, objevte je v trochu jiném světle! Pomůžou vám s tím třeba v Interhotelu Montana, kde můžete prožít nejen svou první společnou dovolenou, ale i samotný svatební den, samozřejmě bez starostí a pod taktovkou profesionálů.

Od příprav přes obřad až po svatební cestu

Plnou realizaci svatebního dne i následnou svatební cestu pro Vás se vším komfortem zařídí provozovatel několika rekreačních středisek u nás, RS Jiskra v Kralici nad Oslavou nebo RS Avia Varvažov v Jihočeském kraji.

Za exotikou, mořem a sněním pod palmami

Před cestou do dalekého, exotického ráje využijte služeb profesionálních cestovních agentur. Nic nepříjemného vás nepřekvapí a budete na svou první manželskou dovolenou rádi vzpomínat. U nás Vám své služby nabízí např. Dovolená Snů s.r.o., Deluxea a.s., CK dovolenánapřání.cz, Cestovní agentura Varadero apod.
 
Svatba v zahraničí   Svatba v zahraničí

Dobrodružství i relaxace? Jachting!

Další možností je netradiční zážitková dovolená u moře, v pohodlí jachty a s doprovodným programem podle Vašich představ. Užijete si moře, přístavy, města a pláže z pohodlí lodi, s potápěním i možností loď řídit a cítit se jako lodní kapitán! Plout můžete například do Řecka, Sicílie, Chorvatska či na Kanárské ostrovy. Podívejte se na profil Jachta-Dovolena.cz.

Last a First Minute dovolená

Širokou nabídku výhodných FIRTS MINUTE a LAST MINUTE zájezdů, letenky, ubytování a cestovní pojištění s možností rezervace on-line u nás nabízí např. agentura SMARTFLY agency nebo Invia.

Svatební cesty výhodně a se slevami

Prodej zájezdů a svatebních cest se všemi výhodami pro novomanžele, toho musíte využít! Například v nabídce Olympia Travel s.r.o. najdete jak pobyty v ČR a nejbližším okolí, tak zájezdy k moři, včetně exotických destinací. Zajišťují také individuální pobyty po celém světě za skvělé ceny a svatební cesty s novomanželskou slevou!

Foto: Cestovní agentura Varadero, Hotel Imperial superior, CK Grand Afrika


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební cesta, Místo na svatbu, Koordinace svateb