8 senzačních nápadů na holčičí rozlučku se svobodou

Každá nevěsta je jiná. Zatímco jedna dychtí po bouřlivé párty, druhá radši s nejlepšími kamarádkami vyjede na výlet. Univerzální návod na nejlepší rozlučku neexistuje. Ale! K mání je TOLIK nápadů. Račte se inspirovat.

Od víkendového pobytu ve wellness hotelu, společného absolvování kurzu vaření až tajný výlet k moři. Vyzpovídaly jsme dívky, které už pro své kamarádky-nevěsty rozlučku uspořádaly. A takto se letos slečny nejčastěji loučily se svobodou.

Zkrášlete se

Vyrazte do salónu, na masáž, udělat si nehty nebo všechno dohromady. Dopřejte budoucí nevěstě i jejím kamarádkám luxusní rozmazlování. Vyfintěné a odpočaté zakončete večer v kině, divadle, na módní přehlídce nebo v baru. 

Cesta s překvapením

Miluje nevěsta překvapení a má kamarádky, co s ní půjdou na světa kraj. Pak ji dejte pouze instrukce a uspořádejte výlet. Jeďte vlakem do Budapešti, letadlem do Španělska nebo klidně autobusem po Česku. Třeba na wellness víkend.

Svatba infinit wellness rozlučka se svobodou

INFINIT Wellness na zámku

Pro mlsné nevěsty a nesourodou skupinu kamarádek

Kamarádky nevěsty se navzájem neznají? Začněte zlehka tam, kde se o program postará někdo jiný, a místo zdvořilostních hovorů mluvte o něčem smysluplnějším - o víně, pivu nebo čokoládě. Ano, řeč je o degustacích, exkurzích a ochutnávkách. 

Piknik ve velkém stylu

Vyšperkované holčičí pikniky jsou top. A frčí teď víc než divoké rozlučkové párty v barech a diskotékách. Nakupte si nezbytnosti jako stylové kelímky, výzdobu, co zavěsíte na strom, slaďte si outfity a udělejte si prima holčičí den.

Svatba holcici rozlucka se svobodou piknik v prirodeZdroj: Pinterest.cz

Pro dobrodružky

Neumíte si svou kamarádku-nevěstu představit ani na párty ani na pikniku? A výlet nepřipadá v úvahu? Pak naplánujte únikovou hru nebo jiné, třeba sportovní, výkony. Ocení to nevěsta a zážitek stmelí vaši holčičí partu ještě před svatbou. 

Kurz vaření

Svatba je na spadnutí, ale nevěsta neumí uvařit knedlík ani upéct buchty? Nebo naopak kuchtění miluje? Kurz vaření je krásný způsob, jak strávit den tak, abyste si ho ráno pamatovaly. 

Zazpívejte si karaoke

Skoro to vypadá, jako by současné nevěsty neměly rády rozlučkové párty. Tak to ale není. Pokud s kamarádkami popíjíte běžně, okořeňte váš večer tentokrát třeba karaoke. A nezapomeňte se předem domluvit, zda se smí, či nesmí natáčet. :)  

Tip na závěr

Pamatujete, jak jste na základce s kamarádkami prožívaly, když do školy přišel fotograf? Vraťte se do dětských let a zařiďte pro nevěstu profesionální focení jako překvapení. Třeba jako zlatý hřeb vašeho dámského odpoledne. 

Nápad by byl, ale jak to teď zorganizovat? Podívejte se, jak se rozlučka se svobodou plánuje.

Zdroj úvodní fotky: Unsplash.com


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Rozlučka se svobodou