9 tipů na dokonalé výročí svatby

Svatbou to nekončí, naopak, vše teprve začíná. Je to den, o kterém doufáte, že bude jedinečný, a který si budete společně každý rok připomínat.

V den výročí můžete svého partnera ujistit o tom, jak vám na něm záleží právě tím, že mu dáte nějaký hezký dárek nebo tím, že společně strávíte příjemný večer tam, kde se snoubí kulinářské umění kuchařů s kvalitními víny a ta pravá romantika na vás dýchá ze všech stran. Kde taková místa najdete?

Romantický večer v oblacích
Restaurace Žižkovská věž, s názvem Oblaca, představuje jasnou volbu, pokud hledáte unikátní kombinaci moderní kuchyně s nádherným výhledem na metropoli. Celé patro se nachází ve výšce 66 metrů a je určeno pro odpočinek, relaxaci a především k vychutnání prvotřídních pokrmů. 

Svatební večírek

U Modré kachničky II
Pokud si chcete posedět u sklenky vína, být v klidu a užít si pocit, že se čas zastavil, zavítejte do restaurace U Modré kachničky II. Ta se nachází pár kroků od Staroměstského náměstí. Neokázalý interiér má zcela nemoderní styl, o to více osvěžující je v něm trávit čas.
 
Svatební večírek

Bellevue Restaurant
Na břehu Vltavy s výhledem na Hradčany přijdete na chuť té správné romantice. Profíci v kuchyni si vysloužili místo v Michelinském průvodci, a tak není pochyb, že se jim pro vás podaří připravit nezapomenutelný večer.
 
Svatební večírek

Altány Kampa
Své výročí můžete oslavit také v romantické restauraci Altány Kampa nacházející se v srdci Prahy, a to na nádherném místě u pražského ostrova Kampa s romantickým výhledem na Čertovku. Nabízí široký výběr českých i mezinárodních pokrmů a vybraných italských či moravských vín. Jedinečné chvíle je možné strávit na terase nebo přímo v restauraci.
 
Svatební večírek

Babiččina zahrada
Babiččina zahrada je restaurace s kouzelným prostředím a fantastickou českou prvorepublikovou kuchyní. Úžasná je zdejší domácká atmosféra a prostředí, díky kterému si budete připadat jako na návštěvě u své milované babičky na venkově. Příjemné posezení nabízí také malé dřevěné altánky na zahrádce, která je jen krůček od pohádkového průhonického zámku, který je obklopen jedinečným parkem.
 
Svatební večírek

Sunset Restaurant
Jak již napovídá název této brněnské restaurace, z jejích oken je výhled jak na romantický západ slunce, tak na celé město. Do nebe vás vynese nejen prostředí, ale také středomořské speciality Petra Vramby.
 
Svatební večírek

Entrée Restaurant
Nechte se unést unikátním konceptem inspirovaným přírodou, který vás zavede do světa divadla, ale i rostlin a nerostů. Výjimečné pojetí olomoucké restaurace vás uvítá v ojedinělém prostoru otevřené kuchyně se živou zahradou. Přírodou se nechalo inspirovat i nabízené menu, které se stává překvapivým zážitkem.
 
Svatební večírek

Kovárna Frýdštejn
Romantická a stylová restaurace Kovárna se nachází je jen pár kroků od zříceniny hradu Frýdštejn. Designová restaurace v historickém stylu 19. století nabízí tradiční českou kuchyni a speciality připravené na jedinečném Josper grilu. Příjemný zážitek umocněný vynikající kuchyní, dobrým vínem a milou obsluhou ve vás jistě zanechá nezapomenutelné vzpomínky.
 
Svatební večírek

Zámeček Petrovice
Výročí jako z pohádky? Žádný problém! Zámeček Petrovice, vkusný dvoukřídlý zámeček v empírovém stylu, v anglickém přírodním parku nabízí nejen ubytovaní v prostorách zámku, ale i gastronomický zážitek v zámecké kuchyni. Působivá kombinace!
 
Svatební večírek

Nevybrali jste z našich tipů? Mrkněte na další romantikou oplývající restaurace, které najdete na Restu.cz. Umožňujeme hostům najít ten nejvhodnější podnik, shlédnout polední nabídku, dozvědět se, kam vyrazit na kulinářskou akci, inspirovat se a udělat super jednoduchou rezervaci a to i pomocí aplikace. Sledujte nás i na Restu Facebooku, Restu Twitteru nebo Restu Instagramu.

Nezapomeňte se přihlásit do našeho newsletteru a buďte stále v obraze!


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební tradice a zvyky, Místo na svatbu