Ateliér Klérfeld – nová kolekce svatebních šatů mnoha stylů a kouzelných variant

Ateliér KlérFeld představuje vlastní kolekci návrhářky jménem Klára Kornfeld, je využíván i jako e-shop, kde najdete také celou řadu luxusních doplňků.

Mezi tyto svatební doplňky patří např. svatební bižuterie Swarowski Element, boty, kabelky, šaty pro družičky, závoje, krajky a apikace na svatební šaty.

Šaty jsou lehounké a velmi variabilní, jedny šaty tak můžete snadno obměnit do několika variant, pomocí spodničky, přídavné sukně či vlečky.

Nevěsty tyto šaty ve stylu 2 v 1 velmi oceňují a obdivují pro jejich praktičnost. Na obřad si tak mohou připnout krásnou vlečku s ozdobným pásem,  kterou pak v další části svatebního dne odloží a mohou si užívat svatební zábavu v lehkém, pohodlném a sexy modelu.
 

Svatební šaty   Svatební šaty

Z jednoho modelu šatů lze snadno vytvořit 3-4 varianty, např. tyto:

  • jen krajková varianta šatů, tzv. nahá
  • s přidáním saténové spodničky, aby šaty nebyly průhledné
  • s přidáním jakékoliv barevné spodničky
  • s odepínací vlečkou s ozdobným páskem
  • s bohatou sukní s vlečkou 
 
Svatební šaty   Svatební šaty

Proč si vybrat šaty snů právě u nás?

Využíváme luxusní francouzské a italské krajky, kterých nabízíme bohatý výběr. Nevěsta k nám může přijít s vlastním návrhem šatů podle nákresu nebo fotografie – každé šaty jsou tak jedinečným originálem. Jakákoliv velikost u nás není problém, vše je pečlivá a dokonale propracovaná ruční práce. Nabízíme také svatební šaty na míru za cenu půjčovného, přijďte se k nám přesvědčit!
 
Svatební šaty    

Svatební salon a showroon se nachází na Olomoucku v obci Krčmaň, nově otevřen je také showroom v Praze na Vinohradech.

Přijďte si k nám navrhnout své svatební šaty snů a pokochat se novou kolekcí Klérfeld: http://www.svatebnieshop.cz/kategorie/novinka!!!-luxusni-svatebni-saty-z-atelieru-klerfeld-kolekce-2018/.

Těšíme se na Vás!
Ateliér KlérFeld


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební šaty