Rozlučka trochu jinak? Hurá do wellness!

Hledáte netradiční a ojedinělé místo pro vaši rozlučku se svobodou? Oslavte ji společně se svými přáteli v exkluzivním prostředí privátního Infinit wellness Chateau St. Havel.

I malá oslava se může stát velkým zážitkem a i loučení může být příjemné (i když jde o svobodu).

Díky originálnímu prostředí krčského zámku a příjemné obsluze se vaše oslava stane jedinečnou vzpomínkou pro všechny zúčastněné. Rozlučku se svobodou zde připraví přesně podle vašich přání a představ...

V přízemí zámeckého hotelu na vás čeká soukromé wellness centrum, kde si můžete objednat pouze sami pro sebe privátní saunu, privátní whirlpool, masáže, a to vše doplnit o výtečné občerstvení a lahodné nápoje.

Jak to chodí ve Wellness zámku?

Zóny je možné rezervovat zvlášť nebo je propojit dohromady v jednu privátní zónu, popřípadě celé wellness.

K dispozici vám zde  budou dvě finské sauny, dva whirlpooly a dvě masérny s nepřebernou nabídkou masáží od klasických, přes relaxační až po zážitkové masáže.

V privátní finské sauně se můžete zchladit v ledovém bazénku či pod sprchou, a poté rozjímat na prostorném relaxačním lůžku. U whirlpoolu je k dispozici posezení a sprcha.
 
Svatební wellness   Svatební wellness

Během vaší rozlučky vám bude k dispozici obsluha na baru, jež vás ráda bude zásobovat nápoji i občerstvením, které je zajištěno přímo ze zámecké restaurace Chateau St.Havel ve formě bohatého rautu, který si sami vyberete.

V rámci rozlučky je v nabídce neomezený aqua bar a ostatní alkoholické i nealkoholické nápoje dle vašeho přání. Výběr je čistě jen na vás!
 
Svatba na zámku
 
Pokud si budete chtít vaší oslavu „protáhnout“, můžete si objednat ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu a celý zážitek zakončit ranní bohatou snídaní v zámecké restauraci.

Pro nevěstu či ženicha vstup do wellness zón ZDARMA! 

Kapacita jednotlivých zón:
 
  • whirlpool až pro 5 osob
  • finská sauna pro 6 až 8 osob
  • privátní zóna (sauna & whirlpool) až pro 15 osob
  • celé wellness (2x sauna & 2x whirlpool & 2x masérna) až pro 35 osob

V případě zájmu o sestavení rozlučky se svobodou či jiné oslavy se prosím obraťte na naší provozní manažerku wellness centra Michalu Kulhánkovou na e-mail: kulhankova@infinit.cz , která vám ráda sestaví nabídku na míru dle vašich potřeb.

www.wellnessnazamku.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Rozlučka se svobodou