Chcete na vaší svatbě „zaperlit“?

Prozradíme vám, co by při této události nemělo chybět. Ano, bublinky! Ty by přeci neměly chybět na žádné slavnostní události. Co by to tedy bez nich bylo za svatbu!? A jak jinak je podávat, než originálně z pojízdného prosecco baru.

Představujeme vám Jakuba a Báru s jejich italským vanem – My prosecco. S tímto „vozítkem“ značky Piaggio vám na jakékoliv vámi vybrané místo přivezou ty nejlepší bublinky ze svého bohatého portfolia. Nejedná se ale pouze o prosecco catering. Na vaší svatbě vytvoří pro hosty skvělou atmosféru a zábavu. Ta se pak stane nezapomenutelnou nejen pro vaše hosty, ale hlavně pro vás.

Prvopočátek vzniku My prosecco se odehrál v roce 2017, kdy z organizace původně soukromé akce vznikl Prosecco festival. Ten odstartoval další množství degustací a perlivých akcí.  Na začátku roku 2018 přišel po vzoru anglických kolegů nápad na pořízení prosecco vanu. Ale ne tak zcela se jimi Bára s Kubou nechali inspirovat.

Prosecco na svatbu
Prosecco, na rozdíl od všech ostatních autíček, nabízejí pouze v lahvích. To je logisticky více náročnější, ale stojí to za to. Rozdíl je totiž v kvalitě znát. Aby se šumivé víno mohlo nazývat proseccem, musí splňovat požadavky dle EU. A jedním z těchto požadavků je stáčení pouze do lahví.

Jejich Piaggio My prosecco je tedy jediný prosecco van, který nabízí to zboží, podle kterého se jmenuje.Pro hosty to tedy znamená hlavně to, že je ráno nebude bolet hlava po proseccu, které je čepované přes CO2. A také si budou moci vybrat během akce hned z několika variant.

Prosecco totiž není jen jedno. Z jejich „bublinatého“ sortimentu vám nabídnou dokonce 150 druhů. Od prosecca s 0g cukru přes nefiltrované, minerální, ovocné až po růžové šumivé víno. Sto lidí, sto chutí. Při ochutnávání je přeci nejlepší si o proseccu povídat a diskutovat, které a proč komu chutná, objevovat jeho krásu a lehkost. A to Jakub s Barborou opravdu umí.

Prosecco na svatbu
Jsou to opravdoví nadšenci a milovníci prosecca, kteří se za 2 roky intenzivní práce plno dozvěděli. Rádi s vámi budou sdílet všechny své příběhy o vinařích a podělí se s vámi o další znalosti a zajímavosti. Proto se s nimi při ochutnávce nebudete nikdy nudit. Právě proto se jedná o velice originální společenskou zábavu při každé události, na které vám záleží.

Nechcete na každou položku vaší svatby jiného dodavatele? I na to My prosecco myslí. Pojízdný bar si můžete obohatit o míchané drinky z prosecca, jakým je oblíbený Aperol nebo Hugo. Pokud máte rádi ovoce, Bára s Kubou vám připraví Mimosa bar, u kterého si každý do své skelničky může přidat, na co má chuť. V nabídce je vždy několik druhů džusů, ovoce nebo další netradiční doplňky jako je cukrová vata nebo třpytky.

Prosecco na svatbu
Není to ale pouze jen pití, které si můžete objednat. Projekt My prosecco má v reportoáru i drobný snack a tapas. Velice oblíbené je toto drobné občerstvení před a po obřadu, kdy společně s welcome drinkem může svatebním hostům zkrátit dobu čekání na nevěstu nebo je osvěžit při svatebním focení. Jejich „instafriendly“ pikniku neodolala ani Nikol Moravcová, které připravili překvapení na rozlučku se svobodou. No posuďte sami. Odolali byste tolika krásným a skvělým lákadlům?

Není to tedy jen svatba, kam si roztomilé vozítko My prosecco můžete pozvat. Na rozlučkách se svobodou byly piknikové degustace u Piaggia velkým hitem a u budoucích nevěst slavily velký úspěch.

Jedno je tedy jisté. Pokud chcete na vaší svatbě nebo rozlučce se svobodou oslnit hosty něčím netradičním a především kvalitním, oslovte Kuba s Bárou, kteří vám rádi připraví speciální nabídku přímo pro vás. 

Každá z vás jste podle nich jedinečná, a proto si zasloužíte i speciální a jedinečný přístup, aby bylo vše podle vašich přání a představ. Aby se i malá oslava stala pro všechny velkým zážitkem.

Další fotky a informace najdete na jejich facebooku: https://www.facebook.com/myprosecco/

My prosecco na svatbu


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební hostina a catering