Dokonalá minimalistická svatba

S rozpustilou boho tematikou se ve svatebním světě roztrhl pytel. Proč raději nevyzkoušet neotřelý minimalismus? Je elegantní, je nadčasový, a navíc ani nedá tolik práce. Přesvědčte se sami, že méně je někdy více.

Šaty, které mají styl

Žádné krajky, žádné perličky, ani stopa po blyštivých nášivkách nebo nabírané sukni. Minimalistické šaty dokonale zdůrazní přirozenou krásu ženy. Společně s uvolněným účesem, perfektním make-upem a jemnými šperky promění každou nastávající manželku v nežnou a sofistikovanou vílu.

Svatební šatyZdroj: happywedd.com

Pugét z lesa a kapradí

Nádherná květina rozhodně nemusí pocházet z rukou zkušené floristky. Občas bohatě stačí, když ji natrháte v lesíku za městem.

Svatební kyticeZdroj: greenweddingshoes.com

Nezdobený dort

Světe, div se: i bez marcipánových růží a lesního ovoce můžete mít okouzlující svatební dort. Stačí ho doplnit vkusnou větvičkou.

Svatební minimalistický dortZdroj: greenweddingshoes.com

Stolování v bílém

K čemu se stresovat se složitou výzdobou? Kvalitní porcelán, elegantní příbor, decentní květina a bílá svíčka nadělají také spoustu parády. A navíc bez zbytečných starostí.

Svatební hostinaZdroj: greenweddingshoes.com

Oznámení bez kudrlinek

Jednoduché, stručné, výstižné a elegantní. Dokonce i svatební oznámení se může nést v lehkém duchu minimalismu.

Minimalistické svatební oznámeníZdroj: pinterest.com

Prstýnek něžný dala mi

Jemný kroužek se bude na dámské ruce vyjímat mnohem lépe než obligátní zlatý prsten. Navíc máte jistotu, že se nebude nikdy tlouct s žádnými jinými šperky.

Minimalistické snubní prstenyZdroj: pinterest.com

Výzdoba-nevýzdoba

Fáborky, jeřáby z papíru i mašle z organzy můžete klidně nechat ležet ve skříni. Minimalistický prostor bohatě stačí vyzdobit pár větvičkami, které posbíráte po cestě.

Svatební hostinaZdroj: greenweddingshoes.com


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět