Dorty Kařez - jak a kdy objednávat svatební dort?

Spousta nevěst řeší otázku „Kdy objednat svatební dort“. Moje rada zní - objednat co nejdříve po zarezervování termínu obřadu.

V dortovém studiu Dorty Kařez objednávky probíhají tak, že si nevěsta rezervuje svůj termín (i rok dopředu) a detaily ladíme cca 2 měsíce před svatbou.

V té době je již nevěsta rozhodnutá pro barevné pojetí svatební hostiny, má už představu o svatební kytici, má přesný počet svatebních hostů a ví také, jaký by měl být svatební dort.
 

Svatební dort    

Svatební dorty nikdy nekopíruji podle dodané fotografie. Není to slušné vůči původnímu zhotoviteli. Avšak pokaždé se domluvíme na svatebním dortu, který bude jedinečný pro konkrétní nevěstu a ženicha.
 
Dort musí být nejen krásný na pohled, ale především nezapomenutelným chuťovým zážitkem. Kvalita surovin a „wau“ pocit, kterým dort zapůsobí, jsou u nás na prvním místě.
 
Svatební dort    

Snoubenci si mohou při osobní schůzce zvolit z několika variant korpusů, krémů i zdobení. Svatební hostinu je možné doplnit také o kompletní sladký bar, který nabízí mimo jiné makronky, mini cupcakes, ovocné tartaletky, kelímky panna cotta,  tiramisu aj.
 
Termíny pro letošní rok jsou již hodně zaplněné, proto doporučuji objednat „svůj svatební dort snů“ co nejdříve.

S přáním krásného dne,

Bc. Lenka Budínová
Dorty Kařez
777 895 307


www.dortykarez.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět