Finále České Miss 2018 bude v Ostravě

Finále České Miss 2018 bude v Ostravě moderovat Martin Dejdar, po mnoha letech se k soutěži krásy vrací. Hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Dara Rolins.

Národní soutěž krásy Česká Miss už zná nejen svých deset finalistek, ale i moderátora večera. Tím se 2. června 2018 v Multifunkční aule Gong v Ostravě stane Martin Dejdar, který již soutěž krásy moderoval v minulosti. Hlavní hvězdou večera bude zpěvačka Dara Rolins, která spolu s dalšími umělci v přímém přenosu na Televizi Seznam okoření soutěž. Finálový galavečer je přístupný i veřejnosti a vstupenky jsou stále ještě v prodeji.

Deset dívek se 2.června utká v Ostravě v multifunkční aule Gong o titul nejkrásnější dívky České republiky. Mimo korunku získají i věcné ceny za více jak 1.000.000 Kč, kontrakt s kosmetickou firmou Juliette Armand za 750.000 Kč, účast na Miss Universe a korunku od umělkyně Gordany Turuk. Finálové klání bude moderovat Martin Dejdar. „Moc se na to těším, protože je to pro mě návrat do této soutěže po mnoha letech. V roce 2000 jsem pomyslnou moderátorskou štafetu převzal po skvělém Janu Čenském a moderoval Miss České republiky. Nyní se vracím a těším se na to,“pochvaloval si Martin Dejdar na tiskové konferenci v jednom z nejluxusnějších hotelů v centru Prahy. Moderátorkou backstage je Veronika Farářová.
 
V programu večera bude hlavní hvězdou zpěvačka Dara Rolins a vystoupí také zpěvák Adam Mišík. V rámci finálového galavečera se desítka finalistek představí porotcům v několika soutěžních disciplínách a při relativně náročných tanečních choreografiích. „Finalistky po úvodním vstupu vynesou národní kostýmy mladých talentovaných návrhářů, ukážou své postavy v plavkách a vrcholem večera bude kolekce večerních šatů návrhářky Sandry Markové. Diváci budou mít příležitost vidět také to nejlepší ze zdokumentované cesty finalistek,“ upřesnila k finále Eva Čerešňáková.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Móda a módní návrháři