Flowers & Living – květinová výzdoba a svatební konzultace

Svatební den je jeden z těch, na které se nezapomíná. Pro nás je důležité, abychom Váš den zahalili do té nejkrásnější květinové výzdoby vytvořené na míru přímo pro Vás.

Květinářství Flowers & Living nabízí kompletní svatební floristické služby, které jsou podloženy dlouholetými zkušenostmi. Bude nám velkou ctí pro Vás vytvořit originální a nezapomenutelné výzdoby a dekorace.

Nabízíme: svatební kytice pro nevěstu, házecí kytice, květiny pro maminky a babičky, kytice pro svědkyně a družičky, korsáž pro ženicha, korsáž pro svědky a družbu, korsáž pro otce a dědečky, svatební myrty, dekorace dortu, dekorace aut, dekorace restaurací (candy baru, rauty apod.), dekorace obřadního místa (stolu, slavobrány, altánu apod.), květiny do vlasů, květinové věnečky a náramky, polštářky na prstýnky.


Každé svatební objednávce předchází soukromá konzultace, kterou si můžete objednat na telefonním čísle +420 739 612 347 nebo mailem na info@flowers-living.cz.
 
Svatební kytice   Svatební kytice

Pro to, aby konzultace ohledně dekorací Vaší svatby byly co nejjednodušší a srozumitelná, je třeba mít jasno v několika věcech:

1) Svatební šaty – nejlepší je, když má nevěsta svatební šaty již vybrané a případně nám poskytne jejich fotografii.

2) Barevná kombinace – bude dobré mít představu o barevné kombinaci květů nebo alespoň přibližně vědět, do jaké barvy bude laděna výzdoba prostoru. Následně dokážeme vybrat květiny nejvhodnější barvy pro Vaši výzdobu.

3) Místo a termín svatby – důležité je znát datum svatby, abychom u nás mohli rezervovat termín a zaručit tak dostatek času pro přípravu Vašich dekorací. Místo svatby je podstatné pro případný dovoz výzdoby v den D.
 
Květinové doplňky    

Samozřejmě, pokud máte konkrétní představu o složení Vaší kytice, neváhejte přinést obrázek nebo nám ji popsat. Společně s naší konzultantkou určitě najdete to nejlepší a nejoriginálnější řešení květinové výzdoby pro Vaši svatbu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Vaše květinářství Flowers & Living
www. kvetiny-svatebni.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební kytice, Svatební dekorace