Flowers & Living – svatební kytice v barvách jara

Budete se letos brát? Pak je nejvyšší čas popřemýšlet nad svatební květinovou výzdobou a dekorací. Svatební květiny jsou naší vášní, proto jsme tu pro Vás, abychom Vám s jejich výběrem i aranžováním pomohli a poradili. Proč právě my?

Každá naše kytice se vyznačuje jedinečným a originálním stylem vytvořeným přímo pro Vás. Naše květiny jsou vždy maximálně čerstvé a doručíme je přesně tam, kam si budete přát.

Na trhu působíme už více než patnáct let a za tu dobu jsme vytvořili skutečně profesionální tým zkušených floristek. Naše práce nás baví, svůj um neustále zdokonalujeme a na náš profesionální a individuální přístup se můžete vždy spolehnout.

Jaro už nám klepe na dveře a s ním i nová svatební sezóna, na kterou se už nyní pečlivě připravujeme.
 

Svatební kytice   Svatební kytice

Jarní svatební kytice se nesou v duchu světlých a jemných barev, které odráží náladu svěžesti nových začátků.

Často se setkáváme i s bílo-zelenou kombinací a s kyticemi laděnými do růžova, v kombinaci s bílou či krémovou. Nechybí ale ani jemné odstíny žluté či oranžové, některé nevěsty preferují květy s nádechem do modra.
 
Svatební květinová vazba    

V jarních svatebních vazbách pak nejčastěji vidíme pivoňky, tulipány, jemné růžičky, hortenzie, frézie, vznešené kaly, milé karafiáty, nádherný, i když jen po krátkou dobu dostupný šeřík a oblíbená je i půvabná Eustoma čili Jícnovka.

Navštivte naše stránky www.kvetiny-svatebni.cz nebo přímo naší prodejnu na adrese: Dejvická 401/42, 160 00 Praha 6 – Dejvice.

Jsme tu pro Vás od pondělí do neděle a těšíme se na Vás!

Váš tým Flowers&Living


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební kytice, Svatební dekorace