Jaké šperky zvolit na svatbu či na ples? Nebojte se zazářit!

Plesová sezóna se rychle blíží, a je tedy nejvyšší čas začít vybírat nejen dokonalé šaty, ale také doplňky.

Perfektně padnoucí róba je sice základem úspěchu, ale její krásu podtrhnou a vyzdvihnou právě správně zvolené šperky.

Diamantové náušnice, náhrdelníky, prsteny či celé sady můžete vybírat z nejnovějších kolekcí různých zlatnických dílen. Díky nim se na parketu zaručeně stanete nepřehlédnutelnou.

Mezi stálice se řadí bílé kameny, s nimiž nikdy nemůžete šlápnout vedle. Jsou jemné, proto není třeba zůstávat při zemi – rovnou se vybavte kompletní sadou těchto šperků.

Visací náušnice se elegantně doplňují s dlouhým náhrdelníkem, jenž se bude skvěle hodit především k šatům s hlubokým véčkovým výstřihem.

Roztančit plesovou sezónu můžete i s barevnými šperky. Mezi těmito kameny v roce 2017 zazáří zelenožlutá, tedy odstín zeleně, který se současně stal barvou číslo jedna pro tento rok.

Nebojte se tedy vystoupit z davu a zvolte výrazný „statement necklace“, vyznačující se kombinací barevných a bílých kamenů.

Tyto náhrdelníky se mohou jevit jako nový trend, nicméně výrazné šperky tohoto typu nosili už staří Egypťané a znovu se objevily ve 20. letech minulého století.

A šperky na svatbu? To nejsou jen náhrdelníky a náušnice, zazářit můžete i v decentní, luxusní čelence.

Mezi svatební šperky se řadí také brože, náramky a vlasové spony. K této příležitosti se skvěle hodí výše zmíněné sady šperků, tradiční jsou také perly.

Diamanty nikdy nezklamou, proto si bez rozpaků tento luxus dopřejte. Kdy jindy bude lepší příležitost?

Zdroj: Diamonds International Corporation (DIC)
Foto: Pixabay.com


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět