Jarní svatební dorty - nebojte se barev!

Jaro je konečně cítit ve vzduchu a nastává čas popřemýšlet, jak tuhle voňavou, svěží, barevně pestrou a očistnou atmosféru vtisknout i do popředí svatebního dne. Chcete přece, aby tohle výjimečné, vámi vybrané roční období propůjčilo vaší svatbě celé to kouzlo, díky kterému byla pro vás svatba právě na jaře jasnou volbou?

Květiny a dekorace ve zcela jarním a možná rovnou velikonočním duchu samozřejmě udělá své. Dokonale nazdobenou svatební tabuli však musí korunovat svatební dort. A tady jsme u toho. Jaký by měl být?

Především svěží, krásný a barevný, jako samo jaro! Zapomeňte na nudné odstíny barev a skromné zdobení. Jarní slavnosti si žádají pastelové barvy, ze kterých dýchá radost ze života a živelná nedočkavost! Nebojte se vyzdvihnout barvu čerstvé jarní trávy, modř oblohy nebo jasnou žluť pampelišek.

I jarní svatební dort však může být krásný ve studenějších odstínech nebo ve světlejších, nekřiklavých barvách. Chcete-li však jeho finálnímu vzhledu dodat trochu té jarní rozvernosti, zvolte bohatou dekoraci živými květinami, přírodními ornamenty, nebo decentním, ale působivým vyobrazením motýlů, ptáčků, listů apod.

Oblíbené budou v tomto období také pověstné “naked cakes“, kterým k dokonalosti a perfektnímu doladění stačí opravdu málo. Vsaďte na pestrost a líbivost zdobení čerstvým ovocem a velkými květy, skvěle budou vypadat třeba pivoňky.

Volte lehké ovocné krémy v barvách, jako je např. meruňková, žlutá, zelenkavá, ale i studenější tóny, třeba letošní velmi trendy mentolová nebo modrá.

Moderní a velmi oblíbené zůstávají menší dorty doplněné o cupcakes, barevně dokonale sladěné, zdobené svatebními motivy a skvěle se hodící i do výslužek pro hosty.


 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět