Kvalita našla své jméno - RETOFY

Společnost RETOFY působí na českém klenotnickém trhu od roku 1994. Nabízíme především ručně vyráběné snubní prsteny, kde jsou používány ty nejmodernější i nejkvalitnější výrobní technologie.

Na našich internetových stránkách si můžete prohlédnout modelové kolekce snubních prstenů RETOFY. Snubní prsteny jsou vždy v provedení pánský a dámský. V naší nabídce dnes najdete přes více než 120 modelů.

Snubní prsteny RETOFY jsou vyrobeny z nejrůznějších ryzostí zlata. Nejčastěji se však snubní prsteny vyrábějí ze 14-karátového zlata popř. stříbra nebo platiny.

Snubní prsteny jsou vždy navrženy tak, aby v páru k sobě dokonale vzhledově ladily a tvořily tímto jednotně vyvážený celek. Snubní prsteny RETOFY si můžete objednat osobně v našich firemních prodejnách nebo u našich obchodních partnerů.

Dle Vašeho přání provedeme i jakékoliv možné designové úpravy, změny barevné kombinace a počtu fasovaných kamenů.

Originální přizpůsobení Vašich prstenů

Jelikož jsou snubní prsteny RETOFY vyráběny ručně, je možno u většiny z nich provádět úpravy dle Vašeho přání.

 
Snubní prsteny    


Vsazování kamenů "je naší pýchou a největší doménou

  • Kanálové vsazování kamenů ( channel setting ) je vysoce náročná technologie, kdy jsou otvory pro jednotlivé kameny na setiny milimetru přesně za sebou předvrtány a následně jsou do nich ručně zaklepány kameny. Tento proces probíhá pod speciálním mikroskopem a zaručuje tak zcela ojedinělou přesnost i preciznost fasování kamenů do prstenů (9/H)
  • Vsazování do kulata – zaklepávání (18/C)
  • Vsazování do hranata – do zrnek (18/E)

Coloritování

Colority jsou keramické fotokompozity vytvrzované působením UV paprsků. Vyznačují se velkou mechanickou odolností a vysokou chemickou stabilitou. Nabízíme v těchto barvách – bílá, perleťová, modrá, červená, zelená, černá.

Povrchová úprava formou "matování, rhodiování, frézování, ručního rytí

  • Jemné broušené matování (18/E)
  • Pískované matovaní (11/A)
  • Křížové matování (9/C)
  • Diamantové matování (8/L)
  • Ruční rytina 8/H
Snubní prsteny    

Kromě špičkových snubních prstenů máme v nabídce také vysoce kvalitní briliantové šperky RETOFY DIAMONDS, a to včetně světově patentovaného nového briliantového brusu, který svou jedinečnou originalitou a celkovým počtem 89 broušených faset vyniká skvostnými optickými vlastnostmi, tedy brilancí, jiskrou a ohněm.

 www.snubni-prsteny-retofy.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět