Malebnosti - svatební víno s tou správnou etiketou

Svatba je momentem, kdy se setkáte se všemi důležitými lidmi vašeho života a slavíte stejně důležitou životní událost.

Mnoho snoubenců si láme hlavu nad tím, jak náležitě svým hostům poděkovat a hledají tak vtipný a ojedinělý dárek, který potěší. Pro tuto příležitost se nabízí právě svatební víno.
 
Víno doprovází dobré jídlo a výjimečné okamžiky již od nepaměti, své místo má tedy logicky i na svatebním stole a během celé svatební oslavy. Právě proto by mu měla být věnována dostatečná pozornost – nejen jeho výběru, ale také jeho designu.
 
Nemusíte se totiž spokojit s etiketou od vinaře, můžete si nechat vytvořit svou vlastní. Nejjednodušeji tak, že navážete na hlavní téma tiskovin, které již máte na svatbu připravené.
 

svatební víno   svatební víno


Etiketa tedy může ladit nejen se svatebním oznámením, ale také se jmenovkami, pozvánkami ke svatebnímu stolu nebo kartami s poděkováním za účast na svatbě.
 
Všechny tyto tiskoviny vytváří značka Malebnosti. Každý jednotlivý návrh je vždy originál podle zadání a přání snoubenců.

„Etiketa na svatební víno je součástí zadání téměř poloviny z našich zakázek, snoubenci ladí k dokonalosti každý detail,“ potvrzuje zájem o svatební etiketu obchodní manažerka značky Malebnosti, Marie Šotkovská.
 
svatební etiketa    

 
Ilustrátorce stačí poslat fotku páru, představu snoubenců nebo styl jejich svatby a vymaluje je v barvách.

Etiketa se poté vytiskne na formát 10 x 10 cm přímo na samolepicí papír a nalepit jej na předem zvolené víno je vysloveně hračka, která zabere krátký čas, třeba během předsvatebního holčičího večírku.
 
Svatební víno je ideálním dárkem pro vaše hosty, které opravdu každého potěší. Sladké zážitky ze svatby si tak můžete vy i vaši hosté vychutnávat hezky archivované ještě dlouhé měsíce po svatbě.

Více o malované svatební radosti najdete na www.malebnosti.cz nebo na mailu namalujmi@malebnosti.cz.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět