Masové dorty na váš svatební stůl

Máte rádi nejrůznější druhy salámů, šunčiček, uzenin a sýrů? A co teprve když se to všechno poskládá a naaranžuje do úchvatné podoby dortu?

Něco takového ohromí každého labužníka a na svatbě, kde se to prostě musí hemžit chuťovkami a specialitami všeho druhu, by takové masíčkové, sýrové či kombinované aranžmá rozhodně chybět nemělo!

Masový dort skutečně může vypadat velmi podobně jako ten sladký, dokonce bude i krásně nazdobený, prostě radost pohledět a co teprve ochutnat!

Zapomeňte na běžné obložené mísy, masová prkýnka a sýrové talíře, nic proti těmto klasickým způsobům servírování masa, uzenin a sýrů, ale na svatbu to chce možná něco víc extra, nebo ne? :-)

Masový dort vám připraví na vaše přání a rozhodně z těch nejkvalitnějších surovin, z výtečné šunky, kvalitního vepřového a kuřecího masa, z chutného aspiku a spousty čerstvé zeleniny navrch!

Pokud budete dort objednávat k jiné příležitosti, třeba k narozeninám, můžete si dokonce nechat vyřezat čísla ze suchého salámu!

Spolu s masovým dortem si můžete objednat i další neodolatelné speciality, které udělají z vaší oslavy něco naprosto výjimečného, například nakládané sýry (hermelín, romadúr apod.), špízy, utopence, klobásy z udírny nebo masa naložená v marinádě a připravená na gril.

Nenechte se dlouho přemlouvat! Vaše letní svatba se blíží a s ní i skvělá garden party s grilováním, postarejte se tak sobě i svým hostům o nezapomenutelný kulinářský zážitek! :-)


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební dort, Svatební hostina a catering