Merryberry nabízí nový pohled na svatební design a organizaci svatby

V listopadu letošního roku zahájila svoji činnost svatební agentura Merryberry. Nabízí kromě organizace svateb i unikátní svatební výzdobu následující oblíbené moderní styly provence, rustic, glamour. Pro náročnějšího klienta poskytne i výzdobu šitou přímo na míru.

Nezvyklou službou, kterou Merryberry poskytují, je svatební poradna, kde svatební agentka radí jak na svatební přípravy zejména snoubencům, kteří si chtějí připravit svůj velký den sami. Motto majitelky firmy Petry Nádraské zní: „Velké okamžiky jsou vystavěny na malých detailech.“ 

Svatební trh v České republice prošel za poslední dekádu velkými změnami. Kromě rozšíření nabídky pro snoubence vzniklo i nemálo svatebních agentur nabízejících kompletní organizaci svatby. Jednou takovou agenturou jsou i plzeňští Merryberry, kteří však tvrdí, že organizace svateb na Plzeňsku je stále ještě v plenkách. 
 

Svatební agentka   Svatební dekorace

„Na západě jsou svatební agentury již běžnou záležitostí.  U nás tento druh podnikání kvete hlavně v Praze. Vidíme však do budoucna velký potenciál v našem regionu zejména vzhledem k rozloze, počtu obyvatel a kupní síle.

Základem naší strategie jsou silní a spolehliví dodavatelé, některé z nich, si odvážím říct, využíváme pouze my, a vzhledem k unikátnosti poskytovaných služeb můžou velkou měrou přispět k neopakovatelnosti svatby.“ dodává Petra Nádraská. 

Odlišnost agentury Merryberry je také v tom, že oproti jiným agenturám, které se soustředí jen na organizaci svatby, Merryberry nabízí i servis v jiných „svatebních odvětvích“. „Naším hlavním artiklem jsou ručně vyráběné dekorace.

 
Svatební dekorace    

Vyrábíme personalisované sklenice, stěny z papírových květů, polštářky pod prstýnky, kytice z broží a mnoho dalšího. Umíme pracovat i s květinami a kromě běžných aranží jsme schopni vytvořit i svatební kytice, svatební šperky a další květinové svatební doplňky.

Agentura je dle slov provozovatelů schopna na míru sestavit téměř jakoukoli variantu svatby. „Máme velmi široký rozptyl. Ačkoli máme zpracováno několik konceptů, klientům nabízíme i možnost sestavit si výzdobu tematicky zcela podle sebe,“ dodává Petra Nádraská.

Jednou z nejzajímavějších věcí, které nejsou vidět u ostatních dodavatelů podobných služeb, je bezplatná svatební poradna, kde si mohou snoubenci zažádat o radu ohledně příprav svatby.

Pro klienty, které tato nabídka zaujala, zřídila agentura nezávazný poptávkový formulář, který je k nalezení na jejich oficiálních stránkách.
 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět