Nehty nejen na svatbu aneb trendy manikúry

Ráda si pěstíte a zdobíte nehty, hrajete si s barvami, objevujete nové technologie barvení a šokujete své okolí těmi nejúžasnějšími nehtovými designy? Možná jste naopak zvyklá na základní nehtovou péči a “magie“ kolem manikúry jde tak trochu mimo vás.

Ať tak nebo tak, pro svůj svatební den chcete i pro své nehty určitě to nejlepší a možná i vyzkoušet něco úplně nového!

Co se týče nových designů pro letošní sezónu, pak vede kamenný efekt nebo studený efekt chromu, syté barvy a lesky přecházející do jiných odstínů, půlené efekty (jiné barvy na obou polovinách nehtu), minimalizmus a tělové barvy stejně jako zdobení třpytkami a perličkami, ale i doslova umělecké malby a ornamenty.

Nejjednodušší a nejrychlejší nail art? Sáhněte po stříbrných třpytkách a nalakujte jimi pouze špičky nehtů, lehce je pak protáhněte směrem dolů. Lak na nehty se třpytkami rychle schne, tento styl je proto otázkou jen několika málo minut.

Preferujete nude styl? Oživte svůj oblíbený nude lak na nehty lehkou vrstvou stříbrných třpytek, které jim dodají lesk a sexy look. Tento styl funguje skvěle i s většími třpytkami, barve netřeba. Kouzlo tohoto stylu je právě v jemném kontrastu základního laku v tělovém odstínu a lehkého doteku třpytek.

Nude manikúru můžete oživit trendy odstínem růžového zlata. Stačí takto “vyzdvihnout“ jen jeden prst na každé ruce, efekt šperku bude působit dokonale a sexy.

I letos bude v popředí klasická francouzská manikúra, ovšem nejlépe právě v oživení třpytkami.

Červené nehty se skvěle hodí na zahradní párty v rámci letních svateb. Jak tuto sexy klasiku oživit? Vezměte si tenký štěteček, zlatý lak s třpytkami a kolem nehtové kůžičky vykreslete perfektní oblouček. Tento trik opticky nehty prodlouží a navíc tak můžete skvěle zamaskovat lehký odrost.

Dále můžete vyzkoušet kouzlo matné barvy v kombinaci s metalickým efektem ve stylu hot ombré, nebo efekt tzv. zrcadlových nehtů, který Vaše zkušená manikérka vytvoří několika vrstvami speciálního metalického prášku.

Zdroj: www.elle.cz
Foto: Pixabay.com


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební účesy, Svatební líčení