Oblíbený svatební veletrh na Moravě SVATBA NANEČISTO

Už máte program na neděli dvanáctého listopadu? Pokud místo v kalendáři dosud zeje prázdnotou, měli bychom pro vás jeden tip. V ten den totiž proběhne již osmý ročník oblíbeného svatebního veletrhu Svatba nanečisto. Letos si pro své konání vybral výjimečný hotel Jana v Přerově, který je jako stvořený nejen pro akce tohoto typu, ale i pro vaši vlastní svatbu.


Veletrh jako obyčejně nabídne zejména módní přehlídky svatebních a společenských šatů, přehlídky módních návrhářů, rozhovory, soutěže a spoustu jiné inspirace nejen ze světa svateb. To vše proběhne v kulisách hotelu Jana, který má v Přerově zvučné renomé díky výjimečným službám i poloze na mapě.

Hotel Jana leží na okraji města a je obklopený přírodou. Po kompletní rekonstrukci v roce 2010 získal moderní vzhled, díky kterému může nabídnout veškerý komfort, který uspokojí i ty nejnáročnější svatebčany.

Svatební veletrh

Svatba na míru a pokoj zdarma

Hotel Jana se totiž s potěšením postará o veškerý servis při vašem velkém dni, vy sami díky zkušenému personálu nemusíte hnout ani prstem. Svatba bez starostí zahrnuje zajištění výzdoby, svatební tabule i jiné služby, kvůli kterým byste jinak měli spoustu zařizování. Jako dárek novomanželům navíc hotel nabízí noc v okouzlujícím prezidentském apartmá s vířivou vanou, obývacím pokojem a prostornou ložnicí. Pokud si na svatbu pozvete alespoň 25 hostů, čeká vás noc v tomto pokoji úplně zdarma.

Svatební hostina

Skvělé jídlo i místo pro relax

Dokonalá svatba se bez dobrého menu neobejde. I o to se v hotelu Jana s přehledem postarají – s potěšením uvaří domácí i mezinárodní kuchyni z výhradně kvalitních surovin. Skvělé jídlo můžete kombinovat s těmi nejlepšími víny z Moravy, objednat si lze i teplý bufet nebo raut.

Novomanželé i hosté si pak mohou užít nerušené chvíle pohody v hotelovém wellness se solnou a aroma párou, saunou, ledovou studnou a Kneippovým chodníkem, whirlpoolem, tropickou sprchou, vodní jeskyní, sluneční loukou a masážemi. Na výběr je toho opravdu spousta!

Nudit se tu nebudete

Postaráno můžete mít i o netradiční program na večer. Hotel totiž běžně hostí také teambuildingové akce, aktivit je tu proto nepřeberné množství. Zahrajte si například bowling, vylezte na umělou lezeckou stěnu, zkuste lukostřelbu nebo let horkovzdušným balónem. Půjčit si můžete také čtyřkolky, minibiky nebo motokáry. Nakonec z toho může být opravdu dobrodružná svatba!
 
TIP: Pokud nestihnete letošní ročník veletrhu, nevadí. Záhy totiž proběhne další. Bude se konat 13.ledna 2018 v Olomouci a je opravdu na co se těšit.
Podrobnosti zjistíte zde: http://www.svatbananecisto.cz/cz/veletrhy/13-1-2018-olomouc-bea-centrum


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Místo na svatbu, Svatební veletrhy