Originální svatební oznámení a grafika na míru

Jste nezávislí mladí lidé, kteří se ani při plánování svatby nechtějí podřizovat známým konvencím? Pak ukažte své pravé já a vyberte si exkluzivní svatební oznámení s originálním námětem!

Kategorie „Svatební oznámení“ je vůbec nejstarší sekcí na našem webu. Tím to totiž všechno začalo. Nabízíme zcela originální svatební oznámení, která stylově, neotřele i vtipně vystihnou Vás i Váš pohled na svět.

Naše nabídka obsahovala ze začátku jen pár motivů, které se však začaly postupně rozrůstat a také větvit do kategorií.

Dnes u nás najdete oznámení kreslená a moderní, klasická, i oblíbená oznámení s fotkou. 
Samostatnou kategorií je u nás také svatební oznámení po svatbě, kdy je v hlavní roli tajná svatba.
 

Svatební oznámení    

(Chcete vědět, jak vytisknuté svatební oznámení vypadá? Není nic jednoduššího, než nám napsat a my Vám pošleme vzorek oznámení zcela zdarma!)

Hitem roku 2017 jsou dále svatební placky, které zcela novým a nevšedním způsobem nahrazují klasickou myrtu v klopách svatebčanů.

Prohlédněte si naší nabídku svatebních placek s nejrůznějšími motivy, uvidíte, že snadno zaujmou i zaryté zastánce neměnných tradic a klasických myrtových větviček! Skvěle se hodí také jako doplňky "obou týmů" pro rozlučku se svobodou. :-)
 
Svatební placky    

Další novinkou, se kterou přicházíme, jsou tzv. Svatební stromy - plakáty, které se rychle stávají oblíbeným svatebním trendem.

Společným vytvořením Svatebního stromu si spolu se svými svatebčany zajistíte nezapomenutelný zážitek, který si odnesete jako krásnou vzpomínku na ty, kteří s Vámi sdíleli svatební den.
 
Svatební strom    

Plakát si pak můžete nechat zarámovat nebo jej snadno zasunete do plakátových lišt.

Samozřejmostí jsou u nás také další nezbytné doplňky, jako jmenovky na stůl, pozvánky ke svatební tabuli, žádosti o svatební dary, obálky s potiskem či etikety na víno.

Více info a objednávky na: www.ioznameni.cz


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět