Pár detailů z tajné lednové svatby Pavla Zedníčka

Už půl roku jsou svoji, ale protože se brali právě na Floridě, chceme se v našem článku vrátit k několika zajímavým detailům tajné svatby herce a moderátora Pavla Zedníčka a Hany Kousalové. Proč? Třeba pro inspiraci! :-)

Šlo bezpochyby o velkou romantiku, naboso v bílém písku, jen šumění moře a samozřejmě velké dojetí. Tak vypadala jejich tajná svatba po třináctiletém vztahu, událost, kterou Zedníček a jeho snoubenka stylově započali letošní rok.

Pikantností, která neušla novinářům, byl jistě také fakt, že je oddával syn Waldemara Matušky. Nešlo přitom o žádný výstřelek celebrit, je to notář a má k tomu oprávnění, stejně jako kulaté razítko, jak tehdy prozradila novomanželka.

Na pláži během obřadu bylo prý příjemných pětadvacet stupňů, hned druhý den však přišla bouře a výrazně se ochladilo.

Nevěsta měla na sobě krásné romantické šaty, které prý koupila přímo na Floridě za dvacet dolarů, tedy v přepočtu asi za 500Kč!

Hostů bylo na svatbě všehovšudy čtyřicet, včetně dětí a krásných družiček. Obřad probíhal v češtině.

Přestože si s sebou podle všeho vezli
pěkný štos dokumentů, jejich sňatek by u nás bez dodatečného stvrzení českými úřady nebyl platný.

Médiím neušlo ani to, že Pavel Zedníček krátce po svatbě sundal snubní prsten.  Proč? Kvůli představením, jak říká. A také proto, že jeden už ztratil, když byl ženatý poprvé. Něco takového by jistě nikdo z nás nerad riskoval!:-)

Zdroj: blesk.cz
Foto: blesk.cz - archiv manželů Zedníčkových
 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Místo na svatbu, Svatby slavných