Patero svatebních šatů, ze kterých si v roce 2020 vyberete

Od balónových rukávů až po barvy à la francouzská makronka. Nejdůležitější trendy roku 2020 jsme dali do kupy. Podívejte se, jaké svatební šaty se teď nosí.

Vyberte si svatební šaty s ohledem na poslední trendy. Letos jsou obzvlášť hravé a každá si z nich vybere styl a barvu, která vám nejvíce lichotí. 

Květiny vpletené do šatů

Zatímco loni květiny zdobily hlavně svatební dorty, letos rozkvétají také svatební šaty. Květiny zapletené v závojích nebo vlečkách sice nepatří mezi nejdůležitější trendy příští svatební sezóny, ale o to lépe. Rozkvetlé šaty nebude mít každý. 

Květinové svatební šaty podle trendů 2020

V barvách sladkých makronek

Podle Harper's Bazaar to v roce 2020 budou hlavně pistáciová a další odstíny neodolatelného francouzského dezertu. Další trend je, že odstíny šampaňské barvy střídá zázvorová. Hodí se k mnoha odstínům pleti a to ji dělá perfektní alternativou k tradiční bílé. 

Pistáciové svatební šaty podle trendů 2020

Černá je šik. I na svatbě

Platí pro vás, že “černou přestanu nosit, až někdo vynalezne tmavší barvu”? Tak proč se nejoblíbenější barvy vzdávat v den D? Černá je neskutečně šik i na svatebních šatech. Extravagance není vaše parketa? Zkuste alespoň černou stužkou zavázat pas. 

Černé svatební šaty podle trendů 2020

Buďte ve svatební den načančaná

Časopis Vogue referuje, že letos jsou trendy načančané rukávy. Oproti svatebnímu outfitu princezny Diany, návrháři spustili míru nejen své fantazii, ale také zmíněné rukávy. S nahými rameny budete jako nevěsta uvolněnější a sexy.  

Svatební šaty s balonovými rukávy podle trendů 2020

Peří pro krásu 

Neskutečně jemné, ale přitom provokativní, neokoukané a módní. Takové jsou šaty s peřím. Myšlenky na opeřené šaty se nevzdávejte ani tehdy, pokud už vysněný svatební outfit máte. Šaty s peřím se skvěle hodí na after-party. 

Svatební šaty s peřím podle trendů 2020

Inspirace by byla, ale kde takové sehnat? Prohlédněte si, co nabízí naši dodavatelé napříč celým Českem. 

Zdroj obrázků: Pinterest.com


 


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební šaty