Plánování svatby podle vašich představ

Zařídit si dokonalou svatbu, to není jen tak. Obzvlášť, pokud si na plánování nenajmete firmu a spoléháte se při přípravách hlavně sami na sebe. Mrkněte na pár tipů, které by vám v zařizování mohly pomoci. Ať máte svatební den, jaký si skutečně zasloužíte!

1. Držte se rozpočtu

Ať už máte v hlavě představu jakoukoliv, je potřeba držet se při zemi a hned od začátku plánovat podle budgetu, který máte k dispozici. Za službu, místo ani výzdobu proto neutraťte ani pětník, dokud nevíte, jestli vyjdete s penězi. To jen abyste si nezamluvili honosný sál a pak se divili, že ho zaplníte jenom z půlky, protože nezbyde na občerstvení pro všechny hosty.

2. Vytvořte si seznam „chceme“ a „potřebujeme“

Vezměte dva papíry a zkuste si upřímně říct, co na svatbě skutečně musíte mít, a co je jen ve složce „viděli jsme to na Pinterestu a děsně bychom to chtěli zkusit“. Potřebné věci jako fotograf a catering mají prostě přednost. Až budete mít zaplacené záležitosti, které jsou nejnutnější, můžete se ze zbytku peněz pustit do těch, které vám udělají radost.

3. Povolejte profíky

I když strejda Pavel krásně fotí, ještě to neznamená, že vám zvládne vycvaknout dokonalé svatební album. Vložit se do rukou profesionálů je možná nákladnější, zato si ale ušetříte spoustu stresu. A výsledek bude skutečně stát za to.

4. Zkuste to s námi

Najít kvalitní servis je občas hračka, v některých případech ale člověk neví, kam se obrátit. A trávit hodiny na webu hledáním se dobrovolně chce jen málokomu. Obzvlášt, když pak netuší, jaký bude výsledek. U nás na Svatba.cz přitom není nic, co bychom neuměli sehnat. Máme totiž ten největší katalog ověřených dodavatelů v celé republice. Stačí jen poptat, co vás láká, a my už to pro vás zařídíme. Je to úplně zdarma, tak do toho!


-> Chci začít plánovat svatbu

5. Najměte si pravou ruku

Maminky nebo svědci určitě mohou při obřadu přidat ruku k dílu, mnohem snadnější však bude najmout si někoho, komu vyplatíte skutečnou finanční odměnu. Jenom tak mu budete moci bez zbytečných emocí vytknout, že něco neběží tak, jak si představujete. Obřad tak proběhne klidněji a nikdo nebude zbytečně uražený ani smutný.

6. Buďte osobití

Hlubiny internetu jsou sice nekonečná studnice nápadů, co ale potěší svatebčany doopravdy, budou vaše vlastní aktivity a prvky výzdoby s osobitou tématikou.
Tančili jste při seznámení v baru na příšerný hit z osmdesátek? Ideální hudba pro první novomanželský tanec! Milou atmosféru utvoří i zdánlivé detaily: květiny ze sousedovy zahrádky, rodinné recepty zahrnuté v občerstvení, fotky z dětství nebo první esemesky, které jste si v začátcích vztahu vyměnili. To všechno jsou věci, které vám žádná luxusní výzdoba z katalogů nevynahradí.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Koordinace svateb