Poradíme jak vybírat doplňky na svatbu!

Nevíte si rady s výběrem doplňků na svatbu? Je toho na Vás už trochu moc a nevyznáte se ve všech různým nabídkách? Pak jste tady správně. Poradíme Vám, jak vybrat perfektní doplňky.

Pod slovem svatba si všichni představí spoustu voňavých květů, krajkových lemů, slavnostních ozdob, dobrého jídla a pití. Prostě sladká romantika. Ale za každým detailem vězí hodiny a hodiny práce a úsilí. Těchto svatebních záležitostí se většinou ujmou ženy, ale kdyby muži nepohnuli ani prstem, nejspíš by to vedlo k napjaté předsvatební atmosféře. Proto Vám mužům nabízíme východisko.
 
Jestli jste dostali za úkol, postarat se o Vaší barvu kravaty nebo si rovnou vybrat mezi motýlkem a kravatou, pokračuje ve čtení a dozvíte se jak na to.

Držte se svého osobního vkusu a pohodlnosti!

Vybírejte tedy podle toho co se líbí Vám, v čem se cítíte pohodlně a nehleďte v tomto případě na rady maminek nebo kamarádů ze střední, protože se to nemusí vyplatit. Oni se nebudou škrtit v nepohodlné levné kravatě a ani nebudou oblečení v něčem, co se jim nelíbí. Svatební den je o Vás a Vaší partnerce, a proto je důležité, abyste se právě Vy dva cítili co nejlépe. 

Svatební korsáž

Nešetřit!

Sice je svatební den jenom jeden den, a tak si možná říkáte, že je zbytečné dávat hodně peněz za kšandy, vestu nebo kapesníček do saka, ale ujišťuji Vás, že se to vyplatí. Většinu věcí totiž při správném výběru využijete znova, a to nejednou. Návštěva divadla, plesu nebo důležitá obchodní schůzka? To vše jsou události, na kterých je společenské oblečení nutností a kde tyto doplňky využijete.

Dejte si záležet na sladění Vašich doplňků!

Nic nevypadá tak vkusně jako sladěné doplňky s Vaší nevěstou, protože právě takové detaily z Vás udělají dokonalý svatební pár! Určitě také není k zahození sladit nějaké drobnosti s tématem svatby nebo třeba koupit Vašemu svědkovi kravatu ve stejném stylu.  

Pamatujte, že na maličkostech záleží a stojí za to, jim věnovat pozornost.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět