Pořiďte si fotoknihu, co vydrží stovky let

Některé vzpomínky nikdy nevyblednou, jiné je dobré si jednou za čas oživit. Tak či tak, s fotografiemi v ruce se důležité momenty ze života pamatují značně lépe. Aby se vaší svatbou mohla v plné kráse kochat i vaše vnoučata, přiveďte snímky na svět. S firmou 24PRINT.eu vám vydrží až 300 let!

Dávno už neplatí, že se fotky ze svatby musí pracně lepit do těžkého koženého alba. Mnohem modernější a vkusnější variantou jsou fotoknihy, které si v pohodlí domova sestavíte na míru. A nezůstává jenom u nich: díky moderním technologiím mohou momentky z vašeho velkého dne viset například na stěně v podobě fotokalendáře nebo fotoobrazu, můžete je přilípnout na lednici jako magnetku, případně poslat příbuzným poštou coby pohlednici. Výjimkou nejsou ani fotografické klíčenky, puzzle nebo dokonce pexesa.

Svatební fotokniha
 
Nejoblíbenější variantou ale pořád zůstávají fotoknihy. K tomu, abyste si sestavili vlastní knižní připomínku svatebního dne, nemusíte být žádný velký IT profík. Alespoň ne v případě firmy 24PRINT.eu, kde úplně postačí základní znalosti práce s počítačem. Pro ještě snadnější manipulaci s programem mají připraveny motivy, do kterých lze snímky snadno vkládat, není to však nutností a výsledný design fotoknihy si můžete určit zcela dle vašeho grafického gusta. A vůbec nevadí, že máte snímků pěknou řádku: do jedné knížky se jich vejdou až tři stovky.

Svatební fotokniha
Na výběr je z různých typů desek a fotografických papírů. A v rámci nich si můžete objednat také jednu specialitu: jmenuje se HD PROFI BOOK a má životnost neuvěřitelných 300 let. Tiskne se do ní na prémiové fotopapíry opatřené ochrannou vrstvou, která zajišťuje větší odolnost proti otiskům prstů, nechtěným kapkám vody a dokonce i drobným poškrábáním. Velkou výhodou také je, že fotky jsou při otevření fotoknihy vidět kompletně celé – a to dokonce i v místě hřbetu, kde by se jinak nepěkně ohýbaly. Až tedy budete po letech nostalgicky listovat minulostí, bude stejně živá a ostrá jako v den samotné svatby.

svatební fotokniha


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Svatební líčení