Překvapte originálním šperkem z ateliéru v srdci Prahy

Ručně vyráběné šperky se hodí pro různé příležitosti: kulaté narozeniny, promoce, výročí, Valentýn, žádost o ruku, svatba – i jen tak. Oproti květinám nebo bonboniéře mají navíc tu výhodu, že radost z nich vydrží mnohem déle. Zejména pokud zvolíte kombinaci zlata a diamantů, pravých drahokamů nebo perel, jejich krása jen tak nevybledne.

Nakupujte jednoduše on-line

Ať už hledáte výjimečný dárek, maličkost pro radost, nebo svatební prsteny, v klenotnictví KLENOTA najdete to pravé. Čeká tu na vás pestrý výběr nadčasových šperků pro ženy, muže i děti.

Brouzdat a prohlížet můžete z pohodlí domova či kavárny klidně celé hodiny. S výběrem a otázkami vám zákaznická podpora ochotně poradí po e-mailu nebo telefonu. A objednávka vám bude zdarma doručena po celé ČR, dokonce i do většiny dalších zemí světa. Luxusní krabička a certifikát pravosti ke každému šperku jsou samozřejmostí.

Od zásnubních prstýnků až po perlové náramky

KLENOTA nabízí zejména zlaté šperky v elegantních designech, které se hodí pro každodenní nošení i pro speciální příležitosti.

Zásnubní kolekce zahrnuje klasické prsteny s jedním výrazným briliantem, tzv. solitérem, oblíbené halo designy i luxusnější modely. Plánujete-li právě svatbu a hledáte snubní prsteny, můžete vybírat ze všech barev zlata, dámské prsteny často zdobí diamanty. Specialitou jsou prsteny se speciálně upraveným povrchem, který se nepoškrábe.

Nabídka náušnic skrývá všechny možné tvary: univerzální pecky, kruhy všech velikostí i visací náušnice. Nechybí ani dětské náušničky a přívěsky, pánské prsteny, řetízky a náhrdelníky, náramky a minimalistické šperky.

Netradiční šperky s drahokamy a perlami

Milovníky barev a originálních doplňků příjemně překvapí bohatá nabídka šperků s drahokamy – od těch známějších, jako je safír, smaragd a rubín, až po méně tradiční topazy, morganity nebo třeba akvamaríny.

A pokud dáváte přednost jemné přírodní eleganci, čeká na vás kolekce perlových šperků: prsteny, náušnice, náhrdelníky, náramky i kompletní soupravy. Vybírat můžete z pravých perel z hlubin řek i moří – sladkovodních, tahitských, Akoya a jižního Pacifiku.

Tradice je základ

Klenotnictví KLENOTA vzniklo v roce 2008. Vychází z bohaté české historie ručního zlatnictví a šperkařství. Drží se hodnot prověřených staletími: staví na ruční práci a tradičních metodách. Díky znalostem a zkušenostem předchozích generací i současných profesionálů klenotnického oboru se neustále zdokonaluje, aby vám mohlo přinášet šperky té nejvyšší kvality.


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět

Další články na téma Snubní prsteny