Proč si vytvořit svatební web?

Žijeme v moderní společnosti plné technických vymožeností a zvykli jsme si dostávat se k informacím rychle a pohodlně. Zkrátka a dobře, žijeme “online“.

I k organizování svatebního dne, ať už ve zcela tradičním či moderním pojetí, proto v současné době patří vychytávka zvaná svatební web.

Ten s určitostí oceníte především vy, kdo marně zkoušíte vyšetřit alespoň trochu času na cokoliv, co je spojené se svatebními přípravami.

Svatební web je vám k ruce a může vám opravdu pomoci. Zkuste to!

Informace, pozvánky i fotky - vše na jednom místě!

Svatební web nabízí skvělé možnosti a ušetří vám spoustu práce, času, stresu i peněz! Rozešlete pomocí svatebního webu pozvánky na zásnubní oslavu nebo na rozlučku se svobodou, své svatební oznámení, pozvánky na recepci atd.

Přizpůsobte grafiku svatebního webu tématické podobě vaší svatby, hosté si tak udělají lepší představu o tom, co se od nich očekává!
Nešetřete fotografiemi, využijte svatební motta a citáty, třeba i vlastní kresby!

Efektivní využití před svatbou i po svatbě

Svůj svatební web můžete bez omezení a podle potřeby měnit, upravovat, zdokonalovat a přizpůsobovat situaci či aktuálnímu dění.
Jak popsáno výše, ještě před svatbou se bude skvěle hodit třeba k prezentování fotek ze zásnubního večírku, nebo zde můžete ukázat, jak jste zdokumentovali své loučení se svobodou.

Můžete se podělit i o fotky z dob, kdy jste se poznali, z první dovolené apod.

Po svatbě se sem budou vaši hosté ještě dlouho rádi vracet a dělit se o své dojmy a záznamy. Vy se tu můžete pochlubit také s plány na svatební cestu a poté se svými zážitky z ní!

Snadná komunikace s rodinou, přáteli a hosty

Ušetříte si spoustu individuálních telefonátů, emailů, smsek a složitých vysvětlování. Vaši hosté se na webu mohou dozvědět vše, do nejmenších detailů.

Nezapomeňte na možnost zpětné vazby a vytvořte na webu něco na způsob blogu. Přidejte knihu hostů s možností registrace pro ty, kdo se na svatbu určitě dostaví. Vytvořte seznam svatebních darů!

Nekonečný prostor, snadná obměna informací

Pokud budete potřebovat hostům sdělit jakoukoli změnu, jednoduše zveřejníte nové informace na svém webu, bez nutnosti únavného obtelefonování jednotlivců.

Svatební web navíc pojme téměř nekonečné množství informací, které se budete jen těžko pokoušet vtěsnat na svatební oznámení či pozvánky, dokonce i do zvacích emailů!

Založit si svatební web zdarma můžete nyní i u nás, na Svatba.cz, ve svém profilu registrovaných snoubenců.:-)


Hledáte dodavatele na svatbu? S námi získáte až 10% z rozpočtu svatby zpět